Jakie szkolenia BHP są dostępne online?

Z łatwością znajdziesz wartościowe szkolenie BHP online, które zorganizujesz dla pracowników różnego szczebla. Kluczowe znaczenie ma tylko to, żebyś dostosował program i rodzaj kursu do stanowiska oraz obowiązków, jakie wynikają z tego faktu. Przekonaj się, jakie szkolenia są dostępne i z których warto skorzystać.

4 najpopularniejsze szkoleń BHP online

Jeśli tylko wybierzesz profesjonalny serwis szkoleniowy, to bez problemu znajdziesz materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Takim przykładem jest Online-center. Zwróć tylko uwagę na to, żeby w ofercie były dostępne zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe oraz wersje dostosowane do wymagań konkretnych stanowisk pracy. Poznaj najpopularniejsze rozwiązania.

Okresowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenia okresowe z zakresu BHP dla osób na stanowiskach administracyjno-biurowych odbywają się co 6 lat. Warto przeprowadzić je online, ponieważ są znacznie wygodniejsze i tańsze dla organizatorów. Materiały, do jakich zyskasz dostęp, są przeznaczone przede wszystkim do osób, które pracują przy komputerze. Dzięki tym materiałom pracownicy zyskają wiedzę o ergonomii, prawie pracy, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenie BHP dla kadry menadżerskiej i zarządzającej

Pracodawcy oraz pracownicy kierujący zespołem ludzi muszą znać zasady BHP, ponieważ pozwala im to na podejmowanie decyzji zgodnych z Kodeksem Pracy. Dlatego szkolenie BHP online dla tej grupy jest jeszcze bardziej dogłębne. Właśnie z tego powodu materiał obejmuje m.in. wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, chorób zawodowych, ocen zagrożeń i ryzyka podczas pracy, a także tworzenia odpowiednich warunków pracy.

Pracodawcy oraz kierownicy są zobowiązani do uczestnictwa w szkoleniu co 5 lat.

Warto zaznaczyć, że szkolenia dla kadry zarządzającej mogą odbywać się zarówno w języku polskim, jak i angielskim, co jest istotne w przypadku międzynarodowych firm.

Szkolenie BHP dla pracowników kierujących pojazdem handlowym

W przypadku pracowników, którzy prowadzą samochód, bardzo ważne jest organizowanie dopasowanych szkoleń. W końcu potrzeby tych osób są jeszcze bardziej specyficzne ze względu na zagrożenia wynikające z uczestnictwa w ruchu drogowym.

Zazwyczaj tego typu internetowe szkolenia BHP dotyczą przedstawicieli handlowych. Materiały obejmują zarówno wiedzę na temat prowadzenia samochodu służbowego, jak i zagadnień z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy przy komputerze. To bardzo ważne, ponieważ pracownicy na takich stanowiskach mają szerokie spektrum obowiązków.

Szkolenie BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych

Internetowe szkolenie BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych jest przygotowane przede wszystkim dla projektantów, inżynierów i konstruktorów, którzy są odpowiedzialni za rozwój, a także wdrażanie nowych rozwiązań. W tym przypadku pracownicy muszą uczestniczyć w szkoleniu okresowym co 5 lat.

Tematyka szkolenia odnosi się do m.in. organizowania stanowiska, zagrożeń wynikających z poszczególnych procesów pracy, a także przestrzegania zasad ergonomii oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię