Najlepsze laptopy do pracy – co warto wiedzieć o serii HP ProBook?

HP to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, które swoją siedzibę ma w Palo Alto w Kalifornii. W swojej ofercie mają m.in. laptopy – przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Do najpopularniejszej serii należy ProBook przeznaczony stricte dla użytkowników biznesowych. Urządzenia te wyróżniają się doskonałą wydajnością i trwałością. Na uwagę w laptopach HP ProBook zasługują także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zgromadzonych danych.

Laptopy HP ProBook – czy warto je kupić? Poznaj wady i zalety tego rozwiązania

Wybierając laptopa do wykorzystywania w celach biznesowych, zwracasz uwagę nie tylko na jakość podzespołów, ale również na mobilność, wykonanie i design. Znaczenie ma także cena urządzenia. Na szczęście HP w przypadku serii ProBook zadbało o to, aby funkcjonalność i jakość były adekwatne do poniesionych kosztów. Decydując się na zakup produktu z tej serii, warto mieć na uwadze, że raczej próżno szukać tutaj innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań. Laptopy HP ProBook przeznaczone są dla osób, które szukają sprzętu z nowoczesną konstrukcja, przeznaczoną do współczesnego stylu pracy, matową matrycą, która zapewnia mniej odbić i refleksów, oraz mocnym akumulatorem, który pozwoli na długi czas pracy  bez ładowania.

Rodzaje laptopów HP ProBook, czyli co znajdziesz w ofercie sklepu ale.pl?

1.Laptopy HP ProBook 450 – urządzenia pasujące do tej serii najczęściej wyposażone są w obudowę, która składa się z pokrywy wykonanej z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Najczęściej są to urządzenia, w których znajdziesz procesory Intel Core i5 jedenastej lub dwunastej generacji. Ilość dostępnej pamięci operacyjnej w laptopach HP ProBook 450 pozwala na bezproblemową obsługę kilku programów jednocześnie i to bez obniżania wydajności. Niezawodny i szybki dysk SSD z kolei pozwala na szybki rozruch urządzenia oraz błyskawiczne uruchamianie aplikacji.

2.Laptopy HP ProBook 455 – są to propozycje urządzeń bardzo solidnie wykonanych i niezwykle wygodnych w codziennym użytkowaniu. Modele HP ProBook 455 wyposażone są w stosunkowo duże ekrany oraz matowe matryce. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas pracy niemalże w każdych warunkach. Do zalet tej serii można zaliczyć też niewielką wagę i wytrzymałą baterię. Cechy te sprawiają, że zwiększa się mobilność laptopa – łatwiej jest zabrać go ze sobą na uczelnię lub w podróż. Laptopy ProBook 455 dostępne są z procesorem AMD Ryzen 5 PRO. Urządzenia wyposażone w ten typ procesora umożliwiają szybkie i łatwe przetwarzanie danych. Zapewniają bardzo dobrą wydajność spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. AMD Ryzen PRO to nowoczesna i energooszczędna technologia zapewniające wysokie osiągi.

ProBook – seria laptopów marki HP, którą warto wziąć pod uwagę przy biznesowym wykorzystaniu

Z założenia laptopy HP ProBook polecane są w szczególności do mniejszych firm. Są to urządzenia, które charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Wybierając tego typu laptopy, zyskujesz nie tylko wzmocnioną, ale też zabezpieczoną przed zalaniem i różnego rodzaju uszkodzeniami obudowę. Laptopy HP ProBook wyróżnia też mocny i wydajny dysk oraz stabilny system operacyjny.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię