Usługi dodatkowe w Orange Flex – z których warto korzystać?

Oferta Orange Flex to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie przede wszystkim elastyczność, ale zalet usługi jest znacznie więcej. Mowa m.in. o usługach dodatkowych, w tym – o Video, Game i Music passach, możliwością dzielenia się gigabajtami ze znajomymi czy pakiecie GB w roamingu.

Orange Flex: co to jest?

Orange Flex to atrakcyjna oferta sieci komórkowej bez zobowiązań w aplikacji m.in. dla użytkowników, dla których abonament i oferta na kartę są niewystarczające. Flex to usługa elastyczna; można z niej zrezygnować w dowolnym momencie – jedynie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Wszystkich formalności można dopełnić poprzez aplikację, nie trzeba też przejmować się koniecznością podpisywania umowy w salonie. To jak działa Orange Flex spodoba się również tym osobom, które lubią testować nowe rozwiązania – bez problemu można zmienić swój Plan komórkowy oraz korzystać z wielu dodatkowych usług.

Jak działa Orange Flex i jak wygląda rejestracja?

Aby skorzystać z Orange Flex, wystarczy ściągnąć aplikację, zarejestrować się (i potwierdzić swoją tożsamość), a następnie zainstalować e-SIM (to kolejne innowacyjne rozwiązanie) i wybrać jeden z czterech dostępnych Planów Komórkowych. Co ważne, wszystkie Plany gwarantują nie tylko rozmowy i SMSy- bez limitu, ale również – korzystanie z social media bez limitu gigabajtów w kraju. Więcej informacji o Planach Komórkowych można znaleźć na stronie https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Orange Flex oferta: wyjątkowe usługi dla Klientów

Osoby, którym spodoba się oferta Orange Flex i które zdecydują się na ściągnięcie aplikacji oraz wybór Planu komórkowego, zyskają znacznie więcej. W tym – możliwość korzystania z dodatkowych usług. Mowa na przykład o dzieleniu się gigabajtami ze znajomymi. Wystarczy, że obie osoby są w Orange Flex, by jedna mogła poratować drugą dowolną liczbą gigabajtów.

To jednak nie wszystko. W Orange Flex dostępne są też Video, Music i Game passy. Dzięki wykupieniu jednej z usług można odpowiednio oglądać filmy, słuchać muzyki lub grać w sieci i nie przejmować się limitem gigabajtów. Oprócz tego osoby, które dużo podróżują, mogą zainteresować się specjalnym pakietem GB w roamingu, umożliwiającym zakup tylu dodatkowych gigabajtów, ile jest potrzebnych na swobodne surfowanie po sieci podczas wyjazdu.

Zalet korzyści usługi Flex dla Ciebie jest zresztą znacznie więcej – wystarczy wspomnieć o wygodnych płatnościach czy dostępie do Sklepu Flex, w którym można kupić smartfony, smartwatche i inne urządzenia elektroniczne w atrakcyjnych cenach. Tym samym to świetna oferta dla osób, które chcą korzystać z wielu różnych opcji, cenią sobie elastyczność i lubią innowacyjne rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię