Zakłady bukmacherskie w Polsce. U których bukmacherów warto obstawiać?

Od kilku lat, internetowe zakłady sportowe w Polsce rozwijają się bardzo dynamicznie, sukcesywnie zwiększa się też rzesza aktywnych użytkowników serwisów bukmacherskich. Obecnie na krajowym rynku działa kilkanaście legalnych firm bukmacherskich, oferujących zakłady wzajemne online. Rosnąca konkurencja sprawia wśród bukmacherów stała się bodźcem do poprawy poziomu usług i funkcjonalności serwisów oraz poszerzania oferty w zakresie zakładów sportowych. Korzystają na tym przede wszystkim gracze, którzy z łatwością mogą znaleźć wysokie kursy na ciekawe zdarzenia albo powiększyć swój bankroll – dzięki olbrzymiej ilości bonusów czy promocji.

Oferta bukmacherska jest bardzo zróżnicowana, dlatego spora część typujących posiada konta graczy w kilku serwisach, aby nie ominąć żadnej okazji. Najwięksi bukmacherzy dbają o swoich stałych użytkowników, a za pośrednictwem atrakcyjnych pakietów powitalnych – potrafią też skutecznie kusić nowych graczy do skorzystania z ich oferty. U których bukmacherów warto obstawiać?

Jakie czynniki decydują o atrakcyjności oferty bukmacherskiej?

O tym, o których bukmacherów warto obstawiać – decydują różne czynniki i indywidualne preferencje graczy. Dla stałych bywalców i doświadczonych typerów, ważny jest szeroki zakres oferty na zakłady sportowe i niska marża bukmacherska. Inni gracze poszukują funkcjonalnych rozwiązań, dlatego wybierają bukmacherów oferujących mobilne aplikacje, cashout’y albo dogodne metody wpłat i szybkie wpłaty. Z kolei dla początkujących amatorów obstawiania w sieci, kluczowe są częste bonusy, promocje i zachęcające do rejestracji w serwisie bukmacherskim startowe pakiety powitalne. Oferta największych bukmacherów, którzy budowali swoją pozycję rynkową i renomę od wielu lat, jest zazwyczaj wszechstronna oraz kompleksowa – każdy może znaleźć w niej to, czego poszukuje. Dodatkowo, najlepsi bukmacherzy współpracują z branżowymi portalami i partnerami, za pośrednictwem których oferują specjalne kody promocyjne, dzięki którym bonusy na start są jeszcze atrakcyjniejsze.

Serwisy bukmacherskie – gdzie warto obstawiać?

Od początku, rynkowym liderem i najbardziej znanym bukmacherem jest firma STS. Swoją pozycję legalny bukmacher STS zawdzięcza rzetelności, doskonałej ofercie na zakłady sportowe, licznym funkcjonalnościom oraz rewelacyjnym promocjom. Gracze rozpoczynający swoją przygodę z zakładami, powinni poszukać po znanych portalach bukmacherskich i stronach partnerów – okazji do rejestracji z przebogatym pakietem startowym w STS. Kod promocyjny, jaki można znaleźć w branżowym serwisie partnerskim, pozwala osiągnąć następujące korzyści:

  • 1200 zł od pierwszego depozytu
  • zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 30 zł
  • freebet na 29 zł (darmowy zakład)

Warto zauważyć, że w STS kod promocyjny przy rejestracji – daje znacznie więcej benefitów, niż podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie bukmachera. STS posiada jedną z największych ofert na zakłady sportowe, w której jest też mnóstwo meczów z niższych lig i egzotycznych zakątów świata. Bukmacher STS stosuje także ultraszybkie wypłaty (STS Pay – do 15 minut), a ostatnio umożliwił złożenia depozytu poprzez PayPal.

Ciekawą ofertę ma również Totalbet, gdzie po spełnieniu określonych warunków, bukmacher bierze na siebie podatek od gry, przez co automatycznie wygrane są o 14 proc. wyższe. Wystarczy, że na kuponie pojawią się 3 typy, a minimalny kurs każdego z nich wyniesie 1.20.

Wysoki bonus od dwóch pierwszych depozytów, bo aż 3000 zł – oferuje nowym użytkownikom bukmacher LVBet. Po wczytaniu się jednak w warunki obrotu (uwalniania bonusu), że nie jest to super atrakcyjny pakiet powitalny. Znacznie korzystniejszą opcję proponuje nowym graczom np. Superbet, który daje 500 zł w formie cashacka (zakład bez ryzyka).

W Fortunie można często natrafić na najwyższe kursy meczowe na rynku legalnych bukmacherów, poza tym firma ta gwarantuje możliwość sięgnięcia po cashout na każdym etapie pozostającego „w grze” kuponu. Jedna z lepszych ofert na rozgrywki żużlowe, czeka na amatorów „czarnego sportu” w eWinner, a rozległe rynki na najpopularniejsze zdarzenia – to domena Betclic, STS i LVBet. Pionierem w zakresie uruchomienia innowacyjnych zakładów na symulowane rozgrywki pokerowe, był natomiast STS – największy polski bukmacher.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię