CRM dla deweloperów

Kim jest deweloper ?

Deweloper to osoba, przedsiębiorca, która zajmuje się realizowaniem inwestycji budowlanych. Praca dewelopera podzielona jest na kilka etapów. Taka osoba najpierw poszukuje odpowiedniego miejsca dla swojej przyszłej inwestycji budowlanej i kupuje pod nią grunt. Przy pomocy architektów tworzy projekt przyszłej nieruchomości, dbając o uzyskanie pozwolenia na budowę dla budynku, który zamierza postawić. Gdy wszystkie formalności zostają dopięte na ostatni guzik, końcowym elementem pracy dewelopera jest konieczność pozyskania odpowiedniego kapitału do inwestycji.

A kiedy obiekt istnieje już fizycznie i prace budowlane można uznać za zakończone, zostaje on sprzedawany (w całości lub częściach – na przykład jako segmenty mieszkalne). Można go również wynająć – dla dewelopera najważniejsze jest to, żeby inwestycja przyniosła zysk.

Czy inwestycje deweloperskie zwracają się szybko? 

To zależy między innymi od takich czynników jak położenie obiektu (gdzie w grę wchodzi na przykład dogodny dojazd do miasta, bliskość komunikacji miejskiej, sklepów spożywczych, czy innych budynków użyteczności publicznej) i zainteresowanie nim. Najczęściej, całkowity koszt wkładu dewelopera zwraca się średnio po 10-15 latach. Jeśli chcemy policzyć, ile zarobiliśmy w ciągu roku, powinniśmy skorzystać z tego wzoru: średnioroczna stopa zwrotu = [(wartość końcowa inwestycji/wartość początkowa)1/liczba lat-1] x 100 proc.

Zwrot inwestycji powinien oscylować na poziomie 8-10%. To właśnie wtedy można z pewnością powiedzieć o właściwie ulokowanych środkach i naprawdę udanej inwestycji. Dzięki CRM dla deweloperów, istnieje możliwość wglądu w swoje zyski i procentowego zwrotu naszego wkładu. To bezpieczna opcja, która pozwala trzymać rękę na pulsie i ze spokojem monitorować swoje przychody.

 CRM dla deweloperów – dlaczego to dobry pomysł?

Jeśli chcemy mieć stały pogląd na śledzenie inwestycji i jej statystyki, począwszy od pierwszych etapów pracy dewelopera: planowania i realizacji budżetów inwestycji, pozyskiwania naszych klientów, aż po sprzedaż lokali i obsługę posprzedażową, zdecydowanie powinniśmy skorzystać z CRM dla developerów. Czym jest CRM? To skuteczne oprogramowanie, które jest naprawdę przydatnym wsparciem dla inwestorów z branży deweloperskiej: niezależnie od tego, czy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym świecie, czy zjedli na nim zęby i sprzedają tysiące mieszkań rocznie. Dzięki temu programowi, na bieżąco możemy śledzić i analizować opłacalność biznesu i jego zysk (miesięczny albo roczny), jak i inne ważne dane, z których możemy wyciągnąć ważne dla naszej firmy wnioski.

Moduły dla firm deweloperskich – crm dla developerów.:

Obecnie oferowanie moduły dla firm deweloperskich to :

– Planowanie i realizacja inwestycji (zarządzaj umowami, akceptacją faktur i budżetem, aby mieć pełną kontrolę przez cały proces realizacji swojej inwestycji.)

– Sprzedaż lokali (Zaplanuj i kontroluj cały proces pozyskiwania swoich przyszłych klientów)

– Obsługa posprzedażowa (automatyzacja procesów zmian lokatorskich oraz zarządzanie usterkami lokalów)

– Wynajem lokali usługowych (skrócenie czasu obsługi swoich nieruchomości, pełna kontrola tego procesu dzięki zorganizowaniu w jednym miejscu całej wiedzy na ich temat)

– Raporty i kokpit menadżerski (dostęp do aktualnych raportów, szybka reakcja na niekorzystne tendencje oraz nadzorowanie całego deweloperskiego procesu, dzięki temu kokpitowi masz w jednym miejscu całą potrzebną wiedzę na temat swojego biznesu)

– Zarządzanie ogólne firmą (elektroniczne zarządzanie urlopami, delegacjami, sekretariatem, dokumentowaniem inwestycji.)

Crm dla developerów to bardzo przydatne oprogramowanie, które każdy deweloper (niezależnie od stażu pracy) powinien wdrożyć w swojej firmie. Dzięki CRMowi, praca jest dużo prostsza i szybsza, a dzięki czemu o wiele bardziej wydajna. Na stronie https://develogic.pl/oprogramowanie-dla-deweloperow/ można znaleźć cennik tej usługi. Wybór modułów jest różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie tam coś, co będzie doskonale dopasowane do jego firmy. Jakie oferty możemy znaleźć na podanej powyżej stronie? 

– CRM dla developerów i sprzedaż

– CRM, sprzedaż i realizacja

– wybór dowolnych modułów

Z racji tego, że oferta stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów, ceny są spersonalizowane. Dlatego, żeby dowiedzieć się, jaki jest koszt oferty, która nas zainteresowała, powinniśmy wysłać wiadomość w formularzu dla administracji. Ta skontaktuje się z nami tak szybko, jak tylko to jest możliwe i określi cennik stworzony specjalnie dla naszych potrzeb.

Podsumowanie: oprogramowanie stworzone dla Twojej firmy deweloperskiej

CRM dla deweloperów to bardzo przydatny system stworzony dla firm deweloperskich. CRM jest najlepszym rozwiązaniem, które udoskonala i upraszcza cały skomplikowany proces związany z nadzorem i administrowaniem projektu, budową oraz sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych. To rozwiązanie, które modernizuje każdy z procesów dotyczących budowy oraz sprzedaży nieruchomości oraz zdecydowanie ułatwia zarządzanie projektami na każdym etapie.

Link do strony na której znajdziemy bardzo ciekawe oferty CRM dla firm świadczących usługi developerskie https://develogic.pl/oprogramowanie-dla-deweloperow/

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię