Dlaczego warto mieć dysk zewnętrzny

Dysk zewnętrzny stanowi doskonały sposób na przechowywanie dużej ilości danych, które nie mieszczą się na dysku wewnętrznym komputera. Najczęściej są to filmy, muzyka, zdjęcia, gry, pliki multimedialne oraz kopie zapasowe plików, które niepotrzebnie obciążają dysk komputera.

W bogatej ofercie dysków zewnętrznych HDD, dostępnej na naszej stronie internetowej, można znaleźć wiele urządzeń o dużej prędkości zapisu i odczytu danych oraz różnych pojemnościach – od 240 GB aż do 24 TB! Pozostają one odporne na wstrząsy i posiadają wytrzymałą obudowę (niektóre modele są nawet wodoodporne). Dysk zewnętrzny może mieć dwie wielkości: 2,5 cala (mały) oraz 3,5 cala (duży).

Oferujemy dyski zewnętrzne uznanych producentów, takich, jak na przykład Seagate, Toshiba, Adata, Emtec, Verbatim, Western Digital, Samsung, iStorage, SanDisk oraz wielu innych(https://morele.net/kategoria/dyski-zewnetrzne-207/). Posiadamy modele w różnych kolorach i obudowach. Najpopularniejsze są eleganckie, mieszczące się w kieszeni oraz damskiej torebce 2,5- calowe dyski zewnętrzne HDD o pojemności 500 GB lub 1 TB, dostępne już od 100 złotych (w promocji można je często kupić taniej). Przykładowo na dysku 500 GB można zmieścić około 155 tysięcy zdjęć, 130 tysięcy plików muzycznych w formacie Mp3 oraz 100 godzin filmów w rozdzielczości Full HD.

Wszystkie oferowane przez nas przenośne dyski zewnętrzne są najwyższej jakości. Błyskawiczne kopiowanie i odtwarzanie danych zapewniają im nowoczesne standardy USB 3.0 i nowsze (kompatybilne z wcześniejszymi wersjami 2.0 oraz 1.1). W sprzedaży posiadamy także dyski zewnętrzne z interfejsem SATA, WiFi oraz Thunderbold 3, który zapewnia wyjątkową prędkość przesyłania danych.

W naszej bogatej ofercie można także znaleźć super szybkie (ponad 400 MB danych na sekundę) i bardzo wytrzymałe dyski zewnętrzne SSD, które swoimi parametrami znacznie przewyższają modele HDD, jednak są od nich dużo droższe. Mają one pojemności od 128 GB do 3 TB. Do zastosowań domowych całkowicie wystarcza dysk zewnętrzny SSD o pojemności 240 GB, na którym można zmieścić ponad 70 tysięcy zdjęć i 50 godzin filmów Full HD. Produkt ten jest dostępny już od 160 złotych.

Nasza oferta zawiera ponadto dyski zewnętrzne, które zaopatrzono w czytnik kart SD, dzięki czemu można łatwo i szybko skopiować zdjęcia z telefonu i aparatu cyfrowego.

Niektóre modele oferowanych przez nas dysków zewnętrznych posiadają także wbudowane funkcje automatycznego szyfrowania danych, bardzo przydatne przy przechowywaniu wrażliwych danych osobistych lub firmowych.

Zapraszamy!

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię