Edge One Solutions – jesteśmy, pomagamy, tworzymy

Sprawny, zgrany i profesjonalny zespół IT to cel każdej firmy. Jeśli chodzi o rekrutację najlepszych pracowników dla swoich klientów w tej branży, Edge One Solutions nie ma sobie równych. Pełen entuzjazmu i zamiłowania do swojej dziedziny team, wkłada ekspercką wiedzę oraz stuprocentowe zaangażowanie w spełnianie oczekiwań. Profesjonalna obsługa, oparta na wieloletniej praktyce gwarantuje najwyższą jakość. Korzystając ze współpracy z Edge One Solutions, firma zyskuje czas i oszczędności. Zespól Talent Acquisition, optymalnie szybko potrafi dotrzeć do ekspertów IT idealnych dla klienta. Dzięki temu zleceniodawca oszczędza środki finansowe związane z procesem rekrutacji.

Node.js – technologia back end stosowana w Edge One Solutions

Edge One Solutions stawia przede wszystkim na dobre, długofalowe relacje ze swoimi klientami, oparte na zaufaniu i profesjonalnym podejściu. W swoim portfolio prezentuje współprace z takimi markami, jak Allegro, Modivo, Circle K czy InPost.

Wśród wielu usług proponowanych przez Edge One Solutions znaleźć można m.in. pomoc w tworzeniu aplikacji. Przy wykorzystaniu różnych technologii firma pracuje nad jak najlepszym, spersonalizowanym produktem końcowym. Technologia Node.js to technologia back end, czyli wszelkie prace związane z tym, co nie jest widoczne dla odbiorcy końcowego. To część projektu, która odpowiada za sprawną obsługę baz danych, tworząc środowisko do otwierania aplikacji poza przeglądarką. Programiści wykorzystują tę technologię w JavaScript, dzięki czemu całość może być spójna, pisana w jednym języku.

Node.js jest idealnym narzędziem do tworzenia wydajnych i skalowalnych aplikacji.  Są one łatwe w utrzymaniu oraz zarządzaniu. Node.js cechuje się dużą elastycznością, a to wpływa na jej szersze wykorzystanie oraz szybsze tworzenie aplikacji. Dla klienta biznesowego są to ważne aspekty – dzięki nim technologie są wdrażane w krótkim czasie. To cenne szczególnie w biznesie, ponieważ pozwala prędzej osiągać wyznaczone cele.

Edge One Solutions – jedno miejsce, wiele możliwości

Podejmując współpracę z Edge One Solutions, można się spodziewać ogromnego zaangażowania oraz profesjonalizmu na wysokim poziomie. Wykwalifikowana kadra pomaga w tworzeniu rozwiązań technologicznych dedykowanych dla biznesu konkretnej firmy. Aby mógł on systematycznie przynosić założone zyski, warto z pomocą ekspertów zdefiniować główne idee, przeanalizować projekty i stworzyć jak najlepszy zespół IT. Rekrutacja na te stanowiska będzie optymalna, jeśli przeprowadzi ją specjalizująca się w tych działaniach marka Edge One Solutions.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://edge1s.com/pl/oferta/technologie/nodejs/.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię