Franczyza szkoły językowej – o czym należy pamiętać?

Marzysz o własnej szkole językowej? Stawiasz pierwsze kroki w biznesie i nie wiesz od czego rozpocząć? Postaw na franczyzę. To jeden ze skuteczniejszych sposobów na założenie własnej szkoły językowej. Sprawdź, o czym należy pamiętać.

Ze znajomością języka wszędzie będziesz czuć się jak w domu!

Rynek szkół językowych rozwija się z roku na rok coraz bardziej. Atrakcyjność oferowanych usług edukacyjnych, maksymalne dopasowanie do potrzeb potencjalnych uczniów sprawia, że potencjalni uczniowie są w stanie znaleźć szkołę skrojoną na miarę własnych potrzeb. Znajomość języków obcych i poszerzanie własnych kompetencji językowych jest w obecnych czasach kluczową kwestią – języki obce, wciąż głównie język angielski, jest nieodzowny w życiu zawodowym, towarzyskim, podczas podróży; język angielski coraz śmielej jest wykorzystywany w wielu branżach, istnieje więc konieczność gruntownej umiejętności komunikacji nie tylko w swoim pierwszym języku.

Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni

Jeśli jesteś nauczycielem języka obcego, a może lektorem w szkołach językowych, i szukasz zmiany, chcesz rozwoju, chcesz rozpocząć własną działalność pomyśl o franczyzy. Rozpoczęcie własnego biznesu w edukacji językowej będzie znacznie bezpieczniejsze i łatwiejsze mając za sobą tak stabilny bufor. Nawet mając prywatną szkołę językową, warto przemyśleć kwestię przyłączenia się do większej, bardziej popularnej sieci franczyzowej, by móc rozwijać swoją ofertę edukacyjną, co często jest nieosiągalne dla małej początkującej szkoły. Działając pod rozpoznawalnym znakiem towarowym, mając zapewnioną pomoc marketingową i handlową i dostęp do sprawdzonego biznesplanu z pewnością będziesz w stanie zaoferować usługi edukacyjne na najwyższym poziomie!

Czym jest franczyza?

Franczyza jest sposobem prowadzenia swojej działalności gospodarczej, w której istnieje relacja między franczyzodawcą a franczyzobiorcą, określona na pisemnej umowie. Prowadzenie własnego biznesu pod szyldem innej marki dość dobrze rozwinięte jest zarówno w branży handlowej, edukacyjnej, restauracyjnej i wielu innych. Dzięki franczyzie możesz założyć w swoim mieście firmę z rozpoznawalną marką, z ugruntowaną pozycją na rynku, oferującą najwyższej jakości usługi bądź produkty.

Pomysł na dobry start!

Franczyza szkoły językowej to dobry patent na start w biznesie. Jeśli chcesz zadbać o rozwój swój i swoich uczniów, postaw na sprawdzone rozwiązania i gotowe pomoce. Jednym z prężnie rozwijających się marek edukacyjnych w zakresie szkół językowych jest Early Stage. Dołączając do grona tej „rodziny” poprzez zdecydowanie się na franczyzę, bez zbędnego ryzyka, z kompleksowym wsparciem rozwiniesz swoje miejsce na mapie szkół językowych. Czym jest owe kompleksowe wsparcie? To pomysł na szkołę i jej prowadzenie, metodyka nauczania, marketing, który z pewnością sprawi, że usłyszą o Tobie wszyscy w najbliższej okolicy. To także prowadzenie administracji i pomoc we własnym rozwoju i poszerzaniu kompetencji lektorów.

Early Stage to szkoła z niemal 30-letnim doświadczeniem, w której uczy się obecnie 40 000 uczniów. Siła marki tkwi w obecności w wielu miastach na terenie całej Polski, aktualnie współpracuje z około dwustoma franczyzobiorcami. Gotowy przepis na sukces to siła szkoły. Jeśli myślisz więc o takiej formie działalności, warto rozwiać swoje wątpliwości i u źródła poszukać odpowiedzi na wszelkie pytania. Wiele z nich znajdziesz tu: https://universe.earlystage.pl/franczyza/nasza-franczyza.

Korzystanie z franczyzy to realne wsparcie na starcie biznesu, a sięganie po doświadczoną pomoc pozwoli Ci niknąć dość kosztownych błędów. Franczyzobiorca w trakcie współpracy z Early Stage ma zagwarantowane wsparcie administracyjne, marketingowe, metodyczne, HR-owe oraz z obszaru IT. O tym, na co jeszcze można liczyć w ramach współpracy, można przeczytać na stronie dotyczącej franczyzy z Early Stage: https://universe.earlystage.pl/franczyza/franczyza-szkoly-jezykowej.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię