Franke A600 – szwajcarskie ekspresy dla wymagających smakoszy kawy

Prawdziwi smakosze kawy doskonale wiedzą, jak trudno jest uzyskać idealny smak napoju, nawet jeżeli korzysta się z wysokiej jakości ziaren. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę odpowiedni ekspres ciśnieniowy, który z jednej strony pozwala uzyskać powtarzalność w postaci zawsze odpowiednio przygotowanej kawy, a z drugiej automatyzuje cały proces, co przekłada się na oszczędność czasu.

  1. Czym wyróżnia się ekspres ciśnieniowy Franke A600?
  2. Dlaczego warto kupić ekspres Franke?
  3. Gdzie można zamówić ekspres automatyczny Franke?

Producenci ekspresów do kawy nieustannie dopracowują swoje sprzęty, co przekłada się na poprawę komfortu użytkowania, lepszy design i większą niezawodność. Problem w tym, że ze względu na duży wybór takich urządzeń klienci mają czasami duży problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Sprawę dodatkowo komplikuje konieczność wybrania ekspresu, który poradzi sobie nawet z pracą pod dużym obciążeniem, czego przykładem mogą być precyzyjne ekspresy ciśnieniowe dostępne na stacjach paliw i w innych miejscach, w których każdego dnia korzystają z nich dziesiątki, a nawet setki osób.

Zamiast więc ryzykować, że nowy ekspres nie spełni oczekiwań klienta, warto postawić na sprawdzony model, który od lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów biznesowych: Franke A600. Sprawdź, dlaczego akurat ten konkretny ekspres automatyczny Franke zbiera doskonałe recenzje i jest tak chętnie kupowany.

Czym wyróżnia się ekspres ciśnieniowy Franke A600?

Dobry ekspres do kawy powinien bez problemu mielić ziarna kawy, do minimum skracać czas niezbędny na przygotowanie napoju i być prosty w obsłudze, szczególnie jeżeli ma być udostępniony wielu osobom. W takim przypadku zdecydowanie nie sprawdzą się ekspresy, które są trudne w czyszczeniu lub mają skomplikowany panel sterujący.

Na szczęście wspomniany model Franke A600 to automatyczny ekspres ciśnieniowy, który łączy w sobie szwajcarską jakość, elegancję i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Już na pierwszy rzut oka ten ekspres zachwyca swoim eleganckim wyglądem, a zarazem nie odstrasza skomplikowanym panelem. Każdy może więc w dowolnym momencie przygotować własną kawę zgodną ze swoimi preferencjami. Ekspres A600 można śmiało określić jako urządzenie kultowe, do czego niewątpliwie przyczyniły się lata prac i testów wielu ekspertów. Dzięki temu, że już na etapie projektowania dążono do opracowania wysokiej jakości urządzenia pozwalającego błyskawicznie przygotowywać kawę ziarnistą na wiele sposobów, model ten doskonale sprawdzi się w przypadku stacji benzynowych lub różnego rodzaju lokalach i obiektach noclegowych. Goście hotelowi z pewnością będą zachwyceni możliwością samodzielnego przygotowywania kawy, której smak zachwyca od pierwszej do ostatniej kropli.

Dlaczego warto kupić ekspres Franke?

Argumentów przemawiających za wyborem ekspresu Franke jest wiele. Proces wyboru kawy ogranicza się do kliknięcia na prostym w obsłudze interaktywnym ekranie dotykowym. Jest to przejrzysty i bardzo czytelny wyświetlacz LED o przekątnej wynoszącej 8 cali. To sprawia, że nawet starsi użytkownicy nie będą mieli problemów z tym, aby kliknąć odpowiedni napój, szczególnie że przy każdej opcji znajduje się czytelna grafika przedstawiająca konkretny napój. Ekspres posiada w pełni automatyczny system czyszczenia, co z kolei docenią odpowiedzialni za jego działanie pracownicy. W przypadku mlecznych kaw, można liczyć na dokładne dozowanie pianki, natomiast za dokładne mielenie ziaren odpowiada wysokiej jakości młynek ceramiczny wyróżniający się dużą niezawodnością.

Dzięki takim opcjonalnym funkcjom jak FoamMaster użytkownicy mogą łatwo spersonalizować napój. Nie bez znaczenia jest również wydajność ekspresu, która w przypadku Franke A600 jest na najwyższym poziomie. Urządzenie bez problemu poradzi sobie z przygotowaniem nawet 200 filiżanek kawy dziennie. Ekspresy tej marki mogą więc znaleźć się na wyposażeniu największych firm, hoteli i stacji paliw. Niezależnie od tego, czy będzie to pierwsza, czy też setna kawa robiona danego dnia, zawsze będzie miała doskonały i powtarzalny smak. To właśnie dlatego wielu klientów tak chętnie korzysta z ekspresów dostępnych w popularnych sieciówkach stacji paliw i sklepów, bo dobra kawa zawsze smakuje tutaj tak samo.

Gdzie można zamówić ekspres automatyczny Franke?

W celu zamówienia ekspresu Franke A600 najlepiej skorzystać z oferty sprawdzonego dystrybutora profesjonalnych ekspresów, ponieważ dzięki gwarancji otrzymania nowego i oryginalnego sprzętu oraz przystępnych cen można wówczas liczyć na wsparcie techniczne. W razie potrzeby pracownicy sklepu z ekspresami doradzą wysokiej wydajności urządzenia ze zintegrowanym wkładem czyszczącym pozwalające przygotowywać produkty instant w dużych ilościach. Jeżeli jednak ktoś może sobie pozwolić na zakup A600 od Franke, to z pewnością będzie zadowolony z takiego zakupu. W porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami, modele z tej serii wyróżniają się niską awaryjnością, więc mogą być przez cały czas użytkowane.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię