Gdzie trzymać firmowe klucze? Podpowiadamy

Odpowiednie przechowywanie kluczy w domu lub firmie istotnie wpływa na bezpieczeństwo budynku oraz zgromadzonych w nim przedmiotów. Pozwala na uporządkowanie i szybkie odnajdywanie takich przedmiotów według ponumerowanych zawieszek. Jaka szafka na klucze przyda się w magazynie czy biurze? Co sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej? Gdzie kupić dobrej jakości skrzynki na klucze? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Dlaczego warto przechowywać klucze w bezpiecznym miejscu?

Skrytki na ważne akcesoriapowinny być odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.Nie bez powodu aż tak wielu właścicieli firm decyduje się na zakup szafki na klucze. Szczelne i solidnie wykonane konstrukcje optymalnie chronią zawartość przed kradzieżą czy działaniem czynników zewnętrznych. Wyjątkowo trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne są szafki metalowe na klucze wyprodukowana z dobrej jakości blachy.

Oferta rynkowa dotyczy modeli, które można zamontować na ścianie i z łatwością dopasować do wystroju wnętrz. Pojemna szafa na klucze jedno- lub dwudrzwiowa sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie oraz w wielu obiektach użyteczności publicznej. Warto zainwestować w produkt, który został objęty 24-miesięczną producenta. Niewielkich rozmiarów szafeczka na klucze przyda się zwłaszcza w garażu, piwnicy czy na działce. Wszędzie tam, gdzie dostęp do niej mają mieć wyłącznie osoby uprawnione.

Jakie są opcje przechowywania firmowych kluczy?

Wybór jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie. W miejscach użyteczności publicznej (np. przychodniach, szpitalach, pływalniach), w biurze, gospodarstwie domowym lub magazynie sprawdzą się wytrzymałe konstrukcje wykonane z solidnej oraz wytrzymałej blachy.

  • Skrzynka metalowa na klucze znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego modelu. Zazwyczaj montowana jest w pobliżu drzwi wejściowych. W ofercie rynkowej dostępne są egzemplarze z zamkiem cylindrycznym, praktycznymi haczykami oraz zestawem śrub montażowych. Większość z nich została wyposażona w zawieszki z możliwością regulacji wysokości.
  • Metalowa półka na klucze sprawdzi się zwłaszcza w warunkach domowych. Funkcjonalna konstrukcja z dodatkiem elementów drewnianych idealnie wkomponuje się w wystrój klasycznych, nowoczesnych oraz industrialnych wnętrz. Mocna i solidna półka ścienna może być zamontowana w dowolnym pomieszczeniu.
  • Skrytka na klucze optymalnie chroni zawartość przed kradzieżą. Można ją sprytnie ukryć za obrazem w ścianie. Z pewnością sprawdzi się nie tylko w biurze, ale też instytucji finansowej. Kasetka na klucze z zamkiem cylindrycznym lub elektronicznym stanowi też doskonałe zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznym. Malowane proszkowo konstrukcje zachowają walory estetyczne i użytkowe przez wiele lat.

Gdzie najlepiej umieścić szafkę na klucze?

Wiele zależy od naszych preferencji czy potrzeb. Szafka na kluczyki do różnego rodzaju pomieszczeńpowinna być zamontowana w przedpokoju domu lub korytarzu budynku komercyjnego. W przypadku obiektów hotelowych, placówek medycznych czy edukacyjnych sprawdzi się montaż nieopodal recepcji. Kasetki na klucze do samochodu i kasy pancerne warto umieścić w dyskretnym miejscu, do którego dostęp mają jedynie osoby z najbliższego otoczenia lub zaufani pracownicy.

Podsumowując, w jakie szafki do przechowywania kluczy najlepiej zainwestować?Przede wszystkim warto zapoznać się z propozycjami od renomowanych producentów wyrobów metalowych. Wysokiej jakości szafki na klucze oferuje sklep internetowy Metalkas. Na stronie znanego producenta wyrobów metalowych znajduje się szeroki wybór modeli. W ofercie dostępne są między innymi egzemplarze typu szafka do kluczy 22’, 35’, 45’ 50’ i z jednopunktowym ryglowaniem oraz certyfikowana kasetka metalowa z solidnymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi na cenne przedmioty.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię