Jak obecnie wygląda wyposażenie sal konferencyjnych?

Proste i nieskomplikowane wyposażenie sal konferencyjnych odchodzi już do lamusa. Rzędy krzeseł, ekran, tablica, mikrofon i nagłośnienie starej generacji powodujące charakterystyczne sprzęgi. Korzystający z tego typu obiektów stawiają coraz większe wymagania. Sala konferencyjna musi dysponować nowoczesną aparaturą audiowizualną. Musi również uwzględniać specyficzne potrzeby – zapewnić aparaturę do głosowania, prezentacji projektów uczestników konferencji , pozwalać na tworzenie w czasie obrad wykresów, tłumaczenie wystąpień.

Montaż tego typu aparatury musi wykorzystywać optymalnie rozmiar i właściwości akustyczne pomieszczenia. Wszystkie detale – od największych typu ekrany, flipcharty aż do indywidualnych takich ja słuchawki muszą tworzyć integralną całość. Uzupełnieniem jest zaplecze informatyczne – serwery i oprogramowanie a także oświetlenie i wystrój sali.

Komu powierzyć wyposażenie sal konferencyjnych?

Niezależnie od wielkości i zadań postawionych przed obiektem wyposażenie sal konferencyjnych powinno być powierzone profesjonalistom, którzy doprowadzą projekt od fazy pomysłu poprzez dobór i montaż urządzeń aż do ich przetestowania w praktyce. Najlepiej, jeśli zajmie się tym jeden wykonawca – oszczędzi to czas i środki finansowe.
Avnext.pl to zespół specjalistów, który podejmie nawet najtrudniejsze i niekonwencjonalne zadania. Firma ta może poszczycić się bogatym portfolio udanych realizacji. Avnext.pl ma na swoim koncie wyposażenie sal konferencyjnych w różnego typu obiektach – biurowcach, hotelach, siedzibach firm prywatnych i instytucjach państwowych i międzynarodowych. W swoich realizacjach stosuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne takie jak aparatura do projekcji hologramów czy systemy hot desk, które pozwalają uczestnikom konferencji na natychmiastowe podjęcie pracy na indywidualnych stanowiskach zintegrowanych we wspólnym systemie.

Jak działa w praktyce nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych?

Konferencja to pojęcie dość szerokie. Wyposażenie sal konferencyjnych musi być optymalnie dostosowane do aktywności uczestników. Na pewno inne będzie przy typowej konferencji, inne przy obradach połączonych z głosowaniem, jeszcze inne umożliwiające dyskusję na żywo. Specyficzną odmianą są na przykład aukcje, gdzie oprogramowanie i urządzenia zapewniają możliwość szybkiej reakcji uczestnikom. Wysokie wymagania stawiają obrady prowadzone w różnych językach. Reasumując – wyposażenie sal konferencyjnych to nie tylko doskonała jakość wizji i dźwięku ale przede wszystkim dodatkowe udogodnienia pozwalające na sprawną, komfortową i bezpieczną pracę.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię