Jak zlecić badania CAWI?

Dzięki rzetelnym ankietom dowiesz się, jak usprawnić działanie swojej firmy i zwiększyć zyski. Sprawdź, jak możesz przeprowadzić takie badania.

Czy warto wykonywać internetowe badania opinii rynku?

Jeżeli zależy Ci na rozwoju marki, na dostosowywaniu swojego produktu do potrzeb konsumentów, odpowiedź może być tylko jedna. Tak! Badania CAWI pomogą Ci bowiem dokładnie określić oczekiwania grupy docelowej, a tym samym odpowiednio dostosować swoją ofertę. Żaden research ani opinie wystawiane online nie dadzą takich wyników, jak ankiety internetowe. Z czego wynika ich siła? Przede wszystkim pozwalają w krótkim czasie dotrzeć do bardzo dużej grupy respondentów o określonych cechach. Jeżeli badanie przeprowadzane jest za pośrednictwem tak solidnej platformy, jak np. Ariadna, możesz mieć pewność, że wszyscy ankietowani są prawdziwymi osobami, o zweryfikowanej tożsamości. Jednocześnie mają zapewnioną pełną anonimowość, dzięki czemu ich odpowiedzi są szczere, a wyniki badań rzetelne i miarodajne.

Jak działa panel badawczy Ariadna?

To miejsce w sieci, które zdobyło zaufanie nie tylko firm, ale również uczelni wyższych i instytutów naukowych. Wszyscy ankietowani są realnymi osobami, a system jest doskonale chroniony przed atakami hakerów i nieuczciwymi botami. Zlecając badania marketingowe, możesz mieć pewność, że Ariadna skieruje je do osób, które najlepiej pasują do profilu Twojego klienta. Wybrani respondenci odpowiedzą na zadane im pytania za pomocą kwestionariuszy online, a Ty otrzymasz interesujące Cię wyniki.

Jeśli zastanawiasz się, czy tak zaawansowany technologicznie system trafi do konsumentów mieszkających na wsi lub osób starszych, pamiętaj, że Ariadna to panel niezwykle łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnej tajemnej wiedzy, ani szkoleń. Zarejestrowani użytkownicy są w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i zamieszkują całą Polskę.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, czego oczekują Twoi klienci, co sądzą o Twoim produkcie, zależy Ci na ulepszaniu go oraz realizowaniu potrzeb konsumentów, wejdź na stronę panelu Ariadna i wypełnij zamieszczony tam formularz kontaktowy lub napisz na podany adres mailowy. Specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych wskazówek, by planowane badania przebiegły sprawnie i były maksymalnie efektywne.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię