Jaka jest cena wirtualnego biura w Warszawie? Jak obniżyć koszty wynajmu adresu firmy?

Wirtualne biuro w Warszawie to możliwość korzystania z atrakcyjnego wizerunkowo adresu do rejestracji firmy i korespondencji, a często także z licznych usług dodatkowych. Rozważasz taką opcję, ale nie wiesz, czy Ci się opłaca? Sprawdź cenę wirtualnego biura w Warszawie i dowiedz się, czy koszt wynajmu adresu da się jeszcze bardziej obniżyć.

Komu opłaca się mieć wirtualne biuro w Warszawie?

Firma zarejestrowana i przyjmująca korespondencję pod prestiżowym adresem w Warszawie wydaje się silniejsza, większa i bardziej wiarygodna niż mikrobiznes zarejestrowany w mieszkaniu w bloku. 

Wizerunek stabilnego, rozwojowego przedsiębiorstwa bez wątpienia pomaga w pozyskiwaniu klientów i kontrahentów. Cena wirtualnego biura często obejmuje odbieranie przesyłek i powiadamianie adresata o nowej poczcie. Za dopłatą przedsiębiorca może korzystać z różnego typu usług dodatkowych. 

Wielu operatorów oferuje skanowanie listów, odbieranie telefonów, prowadzenie księgowości, doradztwo finansowe czy obsługę rezerwacji sal konferencyjnych. 

Podsumowując, posiadanie wirtualnego biura w Warszawie opłaca się, gdy:

 • nie potrzebujesz (w ogóle lub w tym momencie) stacjonarnej siedziby,
 • prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego biznesu,
 • chcesz chronić swoją prywatność, bo pracujesz w domu lub mieszkaniu,
 • przyda Ci się wsparcie w obsłudze korespondencji firmowej, 
 • często podróżujesz, więc masz problem z odbieraniem poczty,
 • chcesz korzystać z atrakcyjnych programów dofinansowań w stolicy,
 • zależy Ci na dodatkowych usługach: doradczych, księgowych itp.

Każdemu przedsiębiorcy, którego działalność nie wymaga stacjonarnej siedziby, wirtualny adres w Warszawie powinien przynieść tylko korzyści. 

Ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie?

Cena wirtualnego biura w Warszawie zależy od różnych czynników. W większości przypadków, przy podstawowym zakresie usług, nie wydasz więcej niż 100 zł miesięcznie. Jeśli interesuje Cię tanie wirtualne biuro w Warszawie, możesz zmieścić się w kwocie zaledwie 30 zł na miesiąc! Natomiast najdrożsi operatorzy życzą sobie od 200 zł wzwyż za każde 30 dni.

Na to, ile ostatecznie zapłacisz, wpływ mają:

 • renoma operatora,
 • jego polityka cenowa,
 • atrakcyjność adresu,
 • okres obowiązywania umowy,
 • zamówione usługi dodatkowe.

Wydawać by się mogło, że wirtualne biura, działające na warszawskim rynku od lat, dysponujące adresami w najbardziej strategicznych lokalizacjach, będą miały najwyższe ceny. Jednak nawet w prestiżowej dzielnicy Śródmieście można znaleźć niedrogiego i solidnego usługodawcę. Jeśli chcesz wiedzieć, ile przykładowo kosztuje wirtualne biuro w Warszawie, cenę sprawdzisz tutaj: https://biznescentrum.com/wirtualne-biuro-cennik/

W Biznes Centrum już od około 27 zł miesięcznie możesz mieć doskonały adres do rejestracji firmy i profesjonalną opiekę administracyjną.

Jak obniżyć cenę wirtualnego biura?

Najmniej za wirtualne biuro w Warszawie zapłacisz, decydując się na długoterminowy najem. Czyli z góry opłacasz np. 24 czy 36 miesięcy korzystania z usługi. Im dłuższy okres zobowiązania, tym na ogół niższa cena wirtualnego biura. Niektórzy operatorzy są otwarci na negocjacje. 

Oczywiście w rozsądnym zakresie i przy założeniu obopólnych, a nie jednostronnych korzyści. Kilku znajomych przedsiębiorców z Twojego polecenia zdecydowało się na dane biuro wirtualne? Masz duże, szczególne potrzeby i chcesz spersonalizować usługę? A może już któryś raz z rzędu przedłużasz umowę? Spróbuj wynegocjować indywidualne, preferencyjne warunki współpracy. 

Nawet w tak drogim mieście, jak Warszawa, ceny wirtualnych biur nie odstraszają przedsiębiorców. W porównaniu do kosztów najmu małego lokalu stacjonarnego w stolicy to bardzo tania usługa. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie możesz mieć wirtualny adres w centrum stolicy, na dodatek w pakiecie z obsługą firmowej poczty!

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię