Karta podarunkowa to idealny prezent?

Zapewne masz doświadczenia w kupowaniu prezentów dla rodziny i przyjaciół. I zapewne nie raz zdarzyło się, że w pewnym momencie stanąłeś przed regałami pełnymi różnych przedmiotów, rozkładając ręce w niemocy. Wbrew pozorom to nie jest mało spotykany problem. Na szczęście istnieje świetne rozwiązanie – karta podarunkowa. Dowiedz się więcej!

Czasami proste rozwiązania są najlepsze. Bywają momenty, że nie masz pomysłu na prezent albo zwyczajnie nie wiesz, co sprawi przyjemność osobie, którą zamierzasz obdarować. Wówczas zastanawiasz się, jak wybrnąć z sytuacji. Nie wypada nie przyjść z prezentem do gospodarza, który urządza parapetówkę, czy do koleżanki, która zaprosiła Cię byś poznał jej nowo narodzone dziecko. Takich sytuacji jest wiele. A z nimi wiążą się bolączki. Na szczęście z tej opresji można wyjść obronną ręką.

Karta podarunkowa, gdy nie masz pomysłu na prezent

Wyobraź sobie taką sytuację, wybierasz się z wizytą do kuzynki, której nie widziałeś od lat. Wiesz, że ma dzieci, ale nie masz pojęcia w jakim wieku. Albo inaczej, wiesz, że jej dzieci mają dosłownie wszystko i wybór prezentu dla nich to prawdziwa łamigłówka. Co wtedy robisz? Dzwonisz i pytasz. W odpowiedzi słyszysz: „no nie wiem”. Z jednej strony nie wypada pojawić się bez prezentu, z drugiej szlag Cię trafia na samą myśl, że jednak musisz coś wybrać. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest podarowanie rodzinie karty przedpłaconej. Zamiast kupować kilka prezentów, które mogą trafić na dno szafy, lepiej zdecydować się na jedną, wspólną kartę podarunkową. Wybierz coś uniwersalnego. Słowem sklep, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki doskonale będą wiedziały czy kartę prezentową wydać na nowe gry, smartfony czy inne gadżety.

Karta podarunkowa, gdy nie masz czasu na zakupy

A teraz inna sytuacja… czasami mimo szczerych chęci po prostu nie jesteś w stanie upolować nic oryginalnego. Dowiadujesz się, że zostałeś zaproszony na imprezę urodzinową do koleżanki na 2 dni przed. Albo masz tyle obowiązków, że właściwie zapomniałeś zaplanować zakupy. Wtedy najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowca. Karta podarunkowa w formie elektronicznej – właśnie jej potrzebujesz na ostatnią chwilę. Wybierasz stronę www sklepu, do którego nie masz czasu zajrzeć, szukasz odpowiedniej zakładki i zamawiasz. Zwykle wystarczy wybrać nominał karty, określić, czy ma być ona w formie elektronicznej czy plastikowej, dokonać ewentualnej personalizacji, zapłacić i gotowe. Nic trudnego, prawda?

Karta podarunkowa, gdy chcesz się dołożyć

Może zdarzyć się też tak, że doskonale znasz marzenia osoby, której chcesz podarować prezent. Ale te marzenia nie są na Twoją kieszeń. Trudno przecież kupić bratu na urodziny najnowszy model smartfona lub telewizora. Wówczas dobrze jest zdecydować się na kartę podarunkową, która – w miarę Twoich możliwości finansowych – pozwoli mu przybliżyć realizację tych marzeń. A może jeszcze do końca nie zdecydował, co faktycznie by chciał mieć? Wtedy możesz mu podarować kartę prezentową i zaproponować, by poczytał poradnik Media Expert. Tam na pewno znajdzie ciekawe inspiracje. Ty zaś zyskasz pewność, że prezent był trafiony, a Twoja gotówka nie została wydana na marne. Same korzyści!

Karta podarunkowa, gdy chcesz podziękować

Prezenty robimy również tym, którym chcemy podziękować. Niekiedy bowiem zwykłe „dziękuję” nie załatwi sprawy. Z kolei dawanie komuś pieniędzy mogłoby narazić Cię na jego niezadowolenie. No bo, jak na przykład wycenisz pomoc sąsiadki przy wyprowadzaniu Twoje psa na spacer, gdy po raz kolejny musisz zostać po godzinach w biurze? Albo jak podziękujesz babci, że po raz kolejny szykuje strój na przedstawienie Twojego dziecka, bo Ty nie masz na to czasu? Również w takich momentach karta podarunkowa będzie nieocenioną pomocą. Dajesz tak niewiele, a jednocześnie wyrażasz swoje podziękowanie.

Powodów, dla których kartę podarunkową można nazwać idealnym prezentem jest o wiele więcej. Chcieliśmy Ci jednak nieco przybliżyć temat i rozwiać Twoje wątpliwości. Nie bój się sięgać po nią tylko dlatego, że istnieją bardziej oklepane prezenty.

Ostatnie Wpisy

Jak znaleźć dobrą agencję marketingową i na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru

Praktycznie w każdym rodzaju działalności spotykamy się z dużą ilością konkurencyjnych firm. Nic w tym dziwnego. Mamy przecież wolny rynek i tak...

Tania reklama firmy – 5 pomysłów na skuteczną promocję

Narastająca konkurencja rynkowa sprawia, że przedsiębiorcy muszą inwestować w coraz nowocześniejsze działania marketingowe. Czasy, kiedy wystarczyło zaprezentować produkt w spocie telewizyjnym, dawno...

Kreator ankiet – jak go poprawnie używać?

Badania opinii konsumentów są coraz ważniejsze we współczesnych przedsiębiorstwach. Specjaliści do spraw marketingu decydują się często na skorzystanie z kreatora ankiet i...

Karta podarunkowa to idealny prezent?

Zapewne masz doświadczenia w kupowaniu prezentów dla rodziny i przyjaciół. I zapewne nie raz zdarzyło się, że w pewnym momencie stanąłeś przed...

Wycieraczki samochodowe: kiedy należy je wymienić i jakie kupić?

Odpowiednio dobrane wycieraczki do szyb mają ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. O czym warto pamiętać przy zakupie?

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię