Leżaki, siedziska, namioty – atrakcyjne i użyteczne materiały promocyjne

Standardem stało się już, że każda firma, która rozpoczyna swoją działalność, przeznacza część środków na szeroko pojętą akcję promocyjną. Celem młodej firmy jest zaistnienie w świadomości potencjalnych konsumentów. Działania reklamowe podejmują także dobrze prosperujący przedsiębiorcy. W tym przypadku głównym zadaniem reklamy jest utrzymanie dobrego wizerunku danej firmy. Niezależnie jednak od rodzaju motywacji, większość osób odpowiedzialnych za firmowy marketing poszukuje artykułów promocyjnych, które są nie tylko skuteczne, ale posiadają także funkcję użytkową.

Z którą firmą współpracować w zakresie materiałów reklamowych?

Z całą pewnością godną polecenia firmą jest Inventini. Ten posiadający swoją siedzibę w Jastrzębiu-Zdroju producent działa na rynku od wielu lat. Z oferty spółki korzystają takie branże jak: 

 • administracja publiczna,
 • mundurowi,
 • branża gastronomiczna,
 • branża techniczna,
 • branża eventowa oraz organizatorzy wszelkiego rodzaju targów, bankietów i uroczystości,
 • branża pogrzebowa.

Misją Inventini jest dostarczanie sprytnych i mądrych rozwiązań w zakresie artykułów promocyjnych. Firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którym zależy na dobrze wykonanym i praktycznym produkcie. Na firmowej stronie internetowej znaleźć można szereg referencji, które zostały napisane przez zadowolonych kontrahentów.

Leżaki reklamowe

Katalog oferowanych przez Inventini produktów naprawdę robi wrażenie. Jednym ze sztandarowych wyrobów firmy są leżaki reklamowe: https://inventini.com/siedziska-reklamowe/lezaki-reklamowe/. Tego rodzaju leżaki stanowią między innymi wyposażenie lokali gastronomicznych, miejskich i nadmorskich plaż, kin letnich, sklepów, poczekalni. Świetnie sprawdzają się podczas festynów i imprez firmowych. Dzięki temu, że się składają, są łatwe w przechowywaniu, przenoszeniu i przewożeniu.

Produkty te wykonano z wysokiej jakości materiałów. Stelaże są wytrzymałe, a tkaniny mocne. Do wyboru są:

 • leżaki reklamowe klasyczne,
 • leżaki reklamowe z podłokietnikiem,
 • leżaki reklamowe podwójne.

Jeśli chodzi o umieszczenie reklamy na takim leżaku, to w dostępne są leżaki z nadrukiem dwustronnym, leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu, leżaki ze szmatką z tyłu lub z przodu. Na uwagę zasługuje wysoka jakość nadruku. Firma Inventini stosuje technikę druku sublimacyjnego. Jakość druku została potwierdzona atestem OEKO. Kolory zarówno tkanin, jak i umieszczonych na nich treści są intensywne i przyciągają wzrok.

Siedziska reklamowe

Oprócz leżaków dużą popularnością cieszą się inne rodzaje siedzisk. W ofercie Inventini znajdują się również:

 • sofy,
 • fotele,
 • hokery,
 • pufy sako,
 • krzesła reżyserskie,
 • kostki reklamowe,
 • kostki Yoga.

Te komfortowe siedziska mogą pomieścić od jednej do kilku osób. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia materiałów. Ten nieszablonowy nośnik reklamy sprawia, że wyeksponowane logo jest pozytywnie postrzegane przez użytkowników.

Namioty reklamowe

Organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań odbywających się pod gołym niebem, korzystają z namiotów reklamowych. Tego typu wyroby mają niezwykłą zaletę. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabezpieczają przed deszczem, ale również promieniami słonecznymi.

Inventini proponuje swym klientom nie tylko typowe namioty handlowe z nadrukiem reklamowym. W ofercie znajdują się efektowne namioty ekspresowe, namioty stałociśnieniowe, namioty wentylatorowe, namioty typu gwiazda. Szczegółowe informacje o danym rodzaju namiotu znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Ostatnie Wpisy

Jak wykryć keyloggera?

Cyberprzestępczość to jedna z najszybciej rozwijających się rodzajów przestępczości na świecie, a kradzież danych jest zdecydowanie jedną z bardziej niebezpiecznych jej gałęzi...

5 kroków, aby przyspieszyć ciężką witrynę

Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój blog czy może opiekujesz się stroną firmową - troska o to, aby witryna ładowała się szybko to...

Czy warto w dzisiejszych czasach inwestować w surowce?

Tradycyjne sposoby inwestowania, a już tym bardziej oszczędzania nie sprawdzają się w dzisiejszych czasach. Niskie oprocentowanie lokat oraz wysokie ceny akcji sprawiają,...

Czy pandemia koronawirusa odbiła się także na rynku Forex?

Epidemia COVID-19 dotknęła praktycznie każdego aspektu naszego życia. Nawet w krajach, gdzie koronawirus nie rozprzestrzenił się w tak wysokim stopniu, jak w...

Zakłady bukmacherskie w Polsce. U których bukmacherów warto obstawiać?

Od kilku lat, internetowe zakłady sportowe w Polsce rozwijają się bardzo dynamicznie, sukcesywnie zwiększa się też rzesza aktywnych użytkowników serwisów bukmacherskich. Obecnie...

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię