Leżaki, siedziska, namioty – atrakcyjne i użyteczne materiały promocyjne

Standardem stało się już, że każda firma, która rozpoczyna swoją działalność, przeznacza część środków na szeroko pojętą akcję promocyjną. Celem młodej firmy jest zaistnienie w świadomości potencjalnych konsumentów. Działania reklamowe podejmują także dobrze prosperujący przedsiębiorcy. W tym przypadku głównym zadaniem reklamy jest utrzymanie dobrego wizerunku danej firmy. Niezależnie jednak od rodzaju motywacji, większość osób odpowiedzialnych za firmowy marketing poszukuje artykułów promocyjnych, które są nie tylko skuteczne, ale posiadają także funkcję użytkową.

Z którą firmą współpracować w zakresie materiałów reklamowych?

Z całą pewnością godną polecenia firmą jest Inventini. Ten posiadający swoją siedzibę w Jastrzębiu-Zdroju producent działa na rynku od wielu lat. Z oferty spółki korzystają takie branże jak: 

 • administracja publiczna,
 • mundurowi,
 • branża gastronomiczna,
 • branża techniczna,
 • branża eventowa oraz organizatorzy wszelkiego rodzaju targów, bankietów i uroczystości,
 • branża pogrzebowa.

Misją Inventini jest dostarczanie sprytnych i mądrych rozwiązań w zakresie artykułów promocyjnych. Firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którym zależy na dobrze wykonanym i praktycznym produkcie. Na firmowej stronie internetowej znaleźć można szereg referencji, które zostały napisane przez zadowolonych kontrahentów.

Leżaki reklamowe

Katalog oferowanych przez Inventini produktów naprawdę robi wrażenie. Jednym ze sztandarowych wyrobów firmy są leżaki reklamowe: https://inventini.com/siedziska-reklamowe/lezaki-reklamowe/. Tego rodzaju leżaki stanowią między innymi wyposażenie lokali gastronomicznych, miejskich i nadmorskich plaż, kin letnich, sklepów, poczekalni. Świetnie sprawdzają się podczas festynów i imprez firmowych. Dzięki temu, że się składają, są łatwe w przechowywaniu, przenoszeniu i przewożeniu.

Produkty te wykonano z wysokiej jakości materiałów. Stelaże są wytrzymałe, a tkaniny mocne. Do wyboru są:

 • leżaki reklamowe klasyczne,
 • leżaki reklamowe z podłokietnikiem,
 • leżaki reklamowe podwójne.

Jeśli chodzi o umieszczenie reklamy na takim leżaku, to w dostępne są leżaki z nadrukiem dwustronnym, leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu, leżaki ze szmatką z tyłu lub z przodu. Na uwagę zasługuje wysoka jakość nadruku. Firma Inventini stosuje technikę druku sublimacyjnego. Jakość druku została potwierdzona atestem OEKO. Kolory zarówno tkanin, jak i umieszczonych na nich treści są intensywne i przyciągają wzrok.

Siedziska reklamowe

Oprócz leżaków dużą popularnością cieszą się inne rodzaje siedzisk. W ofercie Inventini znajdują się również:

 • sofy,
 • fotele,
 • hokery,
 • pufy sako,
 • krzesła reżyserskie,
 • kostki reklamowe,
 • kostki Yoga.

Te komfortowe siedziska mogą pomieścić od jednej do kilku osób. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia materiałów. Ten nieszablonowy nośnik reklamy sprawia, że wyeksponowane logo jest pozytywnie postrzegane przez użytkowników.

Namioty reklamowe

Organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań odbywających się pod gołym niebem, korzystają z namiotów reklamowych. Tego typu wyroby mają niezwykłą zaletę. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zabezpieczają przed deszczem, ale również promieniami słonecznymi.

Inventini proponuje swym klientom nie tylko typowe namioty handlowe z nadrukiem reklamowym. W ofercie znajdują się efektowne namioty ekspresowe, namioty stałociśnieniowe, namioty wentylatorowe, namioty typu gwiazda. Szczegółowe informacje o danym rodzaju namiotu znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Ostatnie Wpisy

Spokojny powrót z home office do biura

Pandemia koronawirusa skłoniła wielu pracodawców do udzielenia swoim pracownikom pozwolenia na wykonywanie zadań w trybie home office. Jednak czas największego kryzysu powoli...

Nowy telewizor – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Planujesz zakup nowego telewizora? Którym parametrom przyjrzeć się przed podjęciem ostatecznej decyzji? O czym pamiętać przed zakupem? Jak wybrać...

Przewodnik po meblach biurowych dla początkujących

Aranżując nowo wynajęte biuro szefowie i menedżerowie muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie cele są stawiane przed taką przestrzenią. Czy biuro służyć...

Wzorniki kolorów – czym są i jak z nich korzystać

Produkty takie jak farby, tynki czy wykładziny występują w wielu barwach i odcieniach. By zaprezentować klientom ofertę szybko, profesjonalnie i skutecznie, warto...

Co wybrać: laptop czy komputer stacjonarny na prezent?

Wybór prezentu, niezależnie od okazji, bywa trudny i może przysporzyć trochę kłopotów. Jeśli jednak ma być on nie tylko fajny, ale i...

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię