Na jakie telefony w 2023 roku warto czekać?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rynek telefonów komórkowych stale ewoluuje. Inżynierowie intensywnie pracują nad tym, żeby w nowych modelach smartfonów pojawiały się jeszcze lepsze i jeszcze bardziej przydatne dla użytkowników technologie. Na które premiery smartfonów warto czekać w 2023 roku? Poniżej przedstawiamy nasze top 5.

1.Xiaomi 13

Jednym z telefonów, który zadebiutuje w 2023 roku jest Xiaomi 13. W tym telefonie po raz pierwszy pojawi się premierowy procesor – Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 z 8 lub 12 GB RAM. Smartfon ma mieć ekran o przekątnej 6,36 cala z charakterystycznymi, zaokrąglonymi krawędziami. Obok standardowej wersji smartfona, pojawi się również wersja pro.

2.iPhone 15

W zestawieniu najbardziej oczekiwanych premier telefonów 2023 nie mogło zabraknąć przedstawiciela marki Apple. Najprawdopodobniej, w drugiej połowie 2023 roku, na rynku pojawi się iPhone 15. Tradycyjnie już, telefon będzie dostępny w aż czterech wersjach: klasycznej, Max, Pro i Pro Max. Nadal pozostaje zagadką, czy iPhone 15, czy dopiero iPhone 16, będzie wyposażony w gniazdo USB-C, do czego marka została zobligowana przez Unię Europejską.

3.Samsung Galaxy S23

Premierę nowego telefonu w 2023 roku szykuje również marka Samsung. W przypadku Samsunga Galaxy S23, użytkowników czeka spora zmiana. Procesor z układem Exynos ma zostać zastąpiony najnowszym procesorem firmy Qualcomm, który znajdzie się również we wnętrzu wspomnianej wcześniej, nowej propozycji telefonu od Xiaomi. Warto również zwrócić uwagę na baterię – telefon ma zyskać baterię o pojemności 3900 mAh.

4.Google Pixel 8

W 2023 roku należy spodziewać się premiery kolejnego telefonu z serii Google Pixel. To, jaki to będzie smartfon, nadal pozostaje owiane tajemnicą. Można jedynie przypuszczać, że inżynierowie będą starali się jeszcze bardziej ulepszyć autorski procesor, jakim jest Google Tresor. Nowością może być również 12 GB pamięci RAM. Premiery Google Pixel 8 należy spodziewać się jesienią 2023 roku.

5.OnePlus 11

Zestawienie najbardziej oczekiwanych premier telefonów 2023 roku zamyka OnePlus 11. W tym smartfonie, podobnie jak w innych premierowych telefonach z Androidem, ma zadebiutować nowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Bardzo prawdopodobne, ze model zyska aż 16 GB pamięci RAM. To z pewnością ucieszy zapalonych graczy.

Premierowych smartfonów z 2023 roku, warto szukać w sklepie T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty .

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię