Nadruki na bluzach – gdzie zlecić wykonanie?

Nadruki na bluzach to detal, który wyróżnia ubranie reklamowe lub firmowe. Bluzy z nadrukami są często zamawiane jako odzież firmowa i eventowa przez przedsiębiorstwa działające w różnych branżach. Ubranie z ciekawą grafiką albo efektownie wyhaftowanym lub nadrukowanym logo może być elementem ubioru dla pracowników bądź pakietu, który na start otrzymuje każda nowozatrudniona osoba. Pomysłów na wykorzystanie bluz z nadrukami jest tyle, ilu zamawiających. W takim razie gdzie zlecić nadruki na bluzach?

Komu zlecić nadruki na bluzach?

Jeżeli szukasz pomysłu na wykonania bluz dziecięcych, które miałyby odgrywać rolę szkolnego mundurka, albo potrzebujesz ubrania firmowego i eventowego dla swoich pracowników, znajdź firmę zajmującą się tworzeniem nadruków na bluzach, która w swoim portfolio ma podobne realizacje. Zwróć uwagę na łatwość kontaktu i fachowe doradztwo. Istotna może być dla Ciebie również wysyłka w różne zakątki Polski, a nawet do innych krajów, np. w obrębie Unii Europejskiej.

Znaczenie powinna mieć dla Ciebie także możliwość wyboru. Poza szeroką kolorystyką i licznymi krojami bluz dla kobiet, mężczyzn i dzieci zwracaj również uwagę na różne metody znakowania. O pomoc w doborze warto poprosić doradcę klienta. Podpowie on, jaki zadruk najlepiej odda kolorystykę i detale dostarczonej przez Ciebie grafiki.

Bluzy z nadrukiem – jakie ubranie wybrać?

Firmowa bluza z nadrukiem albo bluza dziecięca z logo szkoły powinna być przede wszystkim praktyczna. W trakcie zamawiania bluzy z nadrukiem warto wziąć także pod uwagę przeznaczenie reklamowe ubrania – aby logo, hasło reklamowe lub jakikolwiek inny materiał graficzny był na nim dobrze widoczny, konieczne jest zachowanie kontrastu pomiędzy tłem a nadrukiem. Zwróć zatem uwagę na kolor ubrania. Liczy się też trwałość zadruku – z bluzy uszytej z materiału wysokiej jakości i ozdobionej trwałym nadrukiem można korzystać dłużej.

Myśląc o wyborze konkretnej bluzy, zastanów się nad jej krojem. Do wyboru masz klasyczne bluzy wciągane przez głowę lub bluzy na zamek, z kapturem lub bez. To jakie wybierzesz zależy od ich przeznaczenia. Bluzy z kapturem i bez zamka, o ile mają jeszcze charakterystyczną pojemną kieszeń na wysokości brzucha, nazywa się często kangurkami.

Gdy mowa o materiale, najpopularniejsza jest mieszanka bawełny z poliestrem. Domieszka sztucznych włókien wpływa pozytywnie na trwałość i wytrzymałość ubrania (zapobiega rozciągnięciom i wszelkim deformacjom). Jeśli szukasz ciepłej bluzy, np. do pracy na zewnątrz, wybierz model uszyty z materiału o gramaturze co najmniej 280-300 g/m².

Rodzaje nadruków na bluzach

Najpopularniejszą metodą znakowania bluz jest druk cyfrowy DTF. Doskonale oddaje on nawet najmniejsze detale i pozwala na wykonanie dużych nadruków bez zbytniego usztywnienia i obciążenia ubrania. Poza tym umożliwia znakowanie w pełnej palecie barw. Alternatywą dla DTF są także inne metody druku, takie jak folia flex, folia latex i sitodruk. Jeśli zależy Ci na bluzach z wyjątkowo eleganckim nadrukiem, zdecyduj się wykonanie druku w firmie z dużym doświadczeniem – będziesz miał wtedy pewność że nadruk nie spierze się po kilku praniach. Z pomocą specjalnego programu do znakowania odzieży, może zostać zamienione logo, hasło reklamowe czy grafika.

Zastanawiasz się, gdzie zamówić bluzę z nadrukiem? Postaw na sprawdzoną firmę! Ciekawą ofertę znajdziesz na: https://stacjanadruku.pl/nadruki-na-bluzach.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię