Nowoczesne piekarniki w Twojej kuchni

Dzięki niezwykłemu postępowi i coraz szybszemu rozwojowi technologii wykonywanie codziennych czynności stało się o wiele prostsze i wygodniejsze. Także codzienne gotowanie dla wielu osób stało się czystą przyjemnością. W jaki sposób to możliwe? Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym piekarnikom szwedzkiej marki Electrolux. Jeśli do tej pory korzystanie z piekarnika było dla Ciebie jedynie przykrym obowiązkiem, zdecydowanie musisz poznać innowacyjne piekarniki CookView oraz CombiQuick. Sprawdź, który bardziej do Ciebie pasuje!

CookView ‒ gotowanie zawsze pod kontrolą

Piekarnik parowy z serii CookView to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie lubią tracić czasu w trakcie pieczenia i wolą wykorzystać go na wykonywanie pozostałych czynności związanych z przygotowaniem obiadu. Na czym polega sekret tego urządzenia? Piekarnik CookView został wyposażony w wewnętrzną kamerę, która pozwala zdalnie śledzić postęp pieczenia na ekranie Twojego telefonu, bez potrzeby ciągłego otwierania drzwi. Dzięki tej innowacyjnej technologii nie przegapisz żadnego istotnego momentu w trakcie pieczenia.

To jednak nie wszystko, co oferuje ten innowacyjny piekarnik szwedzkiej marki Electrolux. Dzięki łączności Wi-Fi oraz aplikacji MyElectroluxKitchen możesz zdalnie regulować czas oraz temperaturę pieczenia. CookView to zdecydowanie idealne rozwiązanie dla osób, które podczas gotowania cenią sobie multitasking.

Piekarnik parowy CookView został także wyposażony w innowacyjną funkcję Steamify®. To z kolei bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie czują się jeszcze pewne w kuchni lub zwyczajnie są zniechęcone zbyt dużą ilością ustawień w swoim piekarniku. Steamify® wyręczy Cię w sterowaniu ustawieniami Twojego piekarnika parowego. Wystarczy tylko, że określisz temperaturę pieczenia swojej potrawy, a piekarnik automatycznie dobierze optymalną ilość pary, a także dostosuje pozostałe parametry pracy tak, aby uzyskać efekt, którego oczekujesz.

CombiQuick ‒ lepsze potrawy w krótszym czasie

Jeśli zależy Ci na oszczędności czasu także w trakcie gotowania, ale nie chcesz decydować się na kompromis w kwestii smaku, kompaktowy piekarnik CombiQuick to produkt wprost stworzony dla Ciebie. W porównaniu ze standardowymi urządzeniami, skraca czas pieczenia potraw nawet o połowę! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej kombinacji termoobiegu, mikrofal oraz różnorodnych trybów, które możesz dobierać indywidualnie do swoich potrzeb. Dzięki piekarnikowi CombiQuick zaoszczędzisz czas oraz energię zużytą na pieczenie potraw i będziesz pewny, że wszystkie Twoje dania od soczystej pieczeni aż po chrupiącą, włoską pizzę, będą idealnie wypieczone.

Piekarnik CombiQuick to niesamowite ułatwienie nie tylko w kwestii gotowania. Dzięki swojej kompaktowej budowie i wysokości 45cm to idealne rozwiązanie nawet w przypadku niewielkich kuchni. Ponadto, został on wyposażony w bezpieczny w dotyku front, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Ty lub Twoi bliscy możecie korzystać z niego bez obaw. Z kolei jego innowacyjny, funkcjonalny oraz dotykowy wyświetlacz sprawi, że korzystanie z CombiQuick będzie samą przyjemnością.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię