Power bank z nadrukiem – w jakich branżach się sprawdzi?

Prawie każda powierzchnia przedmiotów codziennego użytku stanowi wolną przestrzeń na umieszczenie logo, nadruku czy nazwy firmy. Dzięki temu podczas korzystania stają się one jednocześnie nośnikiem reklamy. Jednym z takich rozwiązań jest power bank z nadrukiem. W jakich branżach się sprawdzi? Kiedy można go wręczyć i z jakiej okazji? Podpowiadamy.

Power bank z nadrukiem promujący Twoją markę

Na rynku jest wiele produktów, które mogą służyć jako gadżety reklamowe. Najpopularniejsze to akcesoria piśmiennicze, breloczki czy też kubki i notesy. Można je wręczyć zarówno osobom, z którymi rozpoczynasz rozmowy biznesowe, jak i swoim pracownikom bez okazji. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Coraz częściej przedsiębiorcy i specjaliści do spraw marketingu decydują się na elektronikę, która jeszcze bardziej przykuwa uwagę. Przykładem jest power bank z nadrukiem, który najpewniej będzie często użytkowany przez osobę obdarowywaną. Taki praktyczny gadżet sprawia, że za każdym razem podczas kontaktu ze sprzętem, druga osoba przypomni sobie o Twojej marce. Nadruk zwróci także uwagę otoczenia. 

Power bank z nadrukiem jest zatem świetnym nośnikiem reklamowym. W Caprea znajdziesz wiele modeli do wyboru, które różnią się od siebie konstrukcją, pojemnością, a także kolorem obudowy: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/elektronika-pamieci-usb/power-banki-elektronika-pamieci-usb/. Na rynku dostępne są nie tylko tradycyjne urządzenia przypominające małe pudełeczko. Aktualnie power bank z nadrukiem może także pełnić funkcję podstawki i ładowarki bezprzewodowej. Często jest wyposażony w praktyczny wyświetlacz, na którym wyświetla się poziom naładowania sprzętu. Modele różnią się oczywiście od siebie ceną, dlatego każdy przedsiębiorca może sam zdecydować, jakie rozwiązanie spełnia oczekiwania co do budżetu oraz funkcjonalności. 

Branże, w których liczy się marketing

Czy istnieje jakaś branża, w której nie liczy się marketing? Chyba nie. Właśnie dlatego power bank z nadrukiem to idealny gadżet reklamowy w wielu dziedzinach. Możesz go wręczyć każdej osobie, która na co dzień korzysta ze smartfona czy też smartwatcha. Choć tematycznie pasuje wyłącznie do branży technologicznej i informatycznej, niech nie będzie to dla Ciebie jedyna wskazówka. Smartfony towarzyszą pracownikom w wielu firmach usługowych na co dzień. Przykładem są nieruchomości, budownictwo, marketing czy też logistyka.

Zabłyśnij na targach branżowych

Wybierasz się na targi branżowe? To doskonała okazja do promocji Twojej firmy. Kiedy prowadzisz rozmowy biznesowe z nowymi kontrahentami, przyda się drobny upominek, który nie da zapomnieć o Twojej marce. Power bank z nadrukiem to alternatywa dla drobiazgów, które mogą wylądować potem głęboko w szufladzie. Takie rozwiązanie wzbudza większe zaufanie do Twojej marki, zachęca do dalszych rozmów, a także sprawia, że klient poczuje się ważny i doceniony. Oklepane smycze czy też breloczki mogą być skutecznie wyparte przez power banka z nadrukiem dostępnego w sklepie Caprea, który doceni każdy obdarowywany.

Konferencje, wykłady i spotkania

Każda okazja jest dobra, aby wręczyć upominek nowemu klientowi, kontrahentowi czy dostawcy. Power bank z nadrukiem wcale nie musi być wręczany osobie związanej z branżą technologiczną. Z takiego urządzenia korzysta praktycznie każdy z nas, nie tylko w podróży biznesowej. Przyda się również na wycieczkach rekreacyjnych, spacerach czy nawet w domowych warunkach. 

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię