Profesjonalny sitodruk na koszulkach

Ozdabianie odzieży nadrukami w postaci grafik stanowi bardzo popularny sposób na dopełnienie swojej stylizacji i wyszczególnienie się w tłumie. Ze względu na duże zainteresowanie koszulkami z nadrukami, producenci swoje produkty wykonują przy użyciu różnych technologii. Jedną z nich jest sitodruk. W jaki sposób powstaje nadruk metodą sitodruku? Kiedy warto zdecydować się na koszulki przyozdobione tą technologią?

Czym jest sitodruk?

Sitodruk, czyli technologia nanoszenia ciekawych druków na koszulkę stanowi zdecydowanie najpopularniejszy sposób wykonywania tego typu odzieży. Można z powodzeniem stwierdzić, że sitodruk już od wielu lat jest pierwszym wyborem wszystkich klientów, którzy szukają ciekawych nadruków na swoich elementach garderoby

Metoda sitodruku zaskarbiła sobie taką sympatię dzięki wysokiej jakości nanoszonych wzorów, a także wytrzymałości koszulki. Sitodruk jest szczególnie korzystną technologią, gdy to my projektujemy wzór, który następnie będzie nadrukowany na koszulce. Duża ilość kolorów, farb czy barwników, które mogą być nałożone, sprawia, że gotowa koszulka będzie wyglądała dokładnie tak, jak oczekiwaliśmy. 

Sitodruk doskonale sprawdza się w przypadku nanoszenia grafik na wszelkie rodzaje ubrań, nie tylko koszulki. Zastosowanie tej technologii jest jednak znacznie szersze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sitodruk wykorzystać również przy nanoszeniu nadruków na drewno czy ceramikę. 

Jak wygląda proces nadruku metodą sitodruku?

W jaki sposób wygląda proces tworzenia nadruku na koszulkę metodą sitodruku? Przede wszystkim należy zacząć od stworzenia szablonu, który będzie oddawać grafikę zamówioną przez klienta lub zaprojektowaną przez niego. Szablon tworzy dość skomplikowaną strukturę, która składa się z małych oczek, często nawet niewidocznych ludzkim okiem.

Cała siatka, która stanowi szablon, jest następnie wypełniamy preparatem, oraz naświetlana promieniowaniem UV. To utwardza wszystkie odsłonięte elementy szablonu, a dzięki działaniu wody, te, które nie były osłonięte, wypłukują się. Tak przygotowany szablon umieszczamy w specjalnej maszynie oraz nanosimy farbę, która w estetyczny sposób stworzy nasz ulubiony nadruk na koszulce. 

Kiedy warto zdecydować się na koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku?

Koszulka z nadrukiem wykonana w technologii sitodruku to doskonały sposób na to, by wzbogacić swoją szafę o kilka oryginalnych ubrań, które będą stanowiły idealne dopełnienie naszej codziennej stylizacji, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny i wysokiej jakości produktu. 

Każdy z nas marzy o tym, by nasza szafa wypełniona była jedynie najlepszej jakości ubraniami. Koszulki z nadrukami wykonane za pomocą sitodruku mogą być naszym ulubionym elementem garderoby z wielu powodów. Lubimy się wyróżniać w tłumie? Manifestować swoje poglądy? A może dbamy o to, by nasze koszulki były wysokiej jakości, co zagwarantuje nam wiele lat satysfakcji? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedzieliśmy tak, koszulki kupione na printing-season.com będą idealnym wyborem. 

Dlaczego sitodruk to świetne rozwiązanie? 

Sitodruk to doskonałe rozwiązanie, szczególnie gdy chcemy złożyć duże zamówienie na zaprojektowany przez nas nadruk. W takim wypadku produkcja dużej partii koszulek z logo naszej firmy będzie zdecydowanie najtańszą opcją, która z pewnością usatysfakcjonuje nas pod względem kosztowym, a także pracowników i klientów pod względem jakości wykonania.

A przecież doskonale wiadomo, że koszulki z nadrukiem logo firmy to najlepsza forma promocji, o jakiej tylko każda firma może zamarzyć. 

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię