Pudełka prezentowe z uchwytem – sposób na bezpieczny transport produktów i reklamę firmy

Opakowania, w których nasze produkty dostarczane są do klientów to wizytówka firmy. Dzięki nim możemy stworzyć dobre pierwsze wrażenie, które ma duży wpływ na to, czy klient skorzysta ponownie z naszych usług. Pudełka prezentowe to sposób na to, by dodatkowo zareklamować firmę, wywołać zadowolenie u naszych klientów oraz zapewnić bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów, czy też jedzenia. 

Pudełka na zamówienie z własnym nadrukiem

Możliwość zapakowania oferowanych przez naszą firmę towarów w pudełka z nadrukiem to połączenie funkcjonalności z reklamą. Takie pudełka mogą mieć nadruk w postaci logo, bądź zaprojektowanego przez nas wzoru z kolorystyką firmy. Dzięki temu, klient otrzymuje profesjonalnie zapakowane produkty i chętniej nawiąże z nami ponowną współpracę. Oprawa kolorystyczna i estetyczne wzornictwo będące wizerunkiem produktów to bardzo ważny element naszej firmy, który zapewnia rozpoznawalność. Takie opakowania idealnie sprawdzą się zarówno w gastronomii, jak również w sklepikach, które zajmują się sprzedażą pamiątek, dekoracji i innych tego typu produktów.

Pudełka prezentowe z uchwytem

Bezpieczeństwo sprzedawanych produktów jest bardzo ważne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku elementów szklanych, delikatnych oraz jedzenia. Dobrej jakości opakowania nie tylko zapewniają ochronę, ale również charakteryzują się łatwością transportowania. Pudełka prezentowe zaopatrzone są w wygodny uchwyt, który pozwala na łatwe przenoszenie produktów oraz przewożenie ich w samochodzie. Może to być pomocne zarówno dla firm, które oferują dowóz na własną rękę lub też sklepików i restauracji, w których klient przenosi zakupy samodzielnie. Pudełka prezentowe z uchwytem sprawiają, że nasi klienci będą zadowoleni z wysokiej jakości obsługi oraz tego, że jako firma dokładamy wszelkich starań, aby produkty, czy też jedzenie były bezpiecznie przetransportowane w docelowe miejsce.

Pudełka na zamówienie z kartonu typu eko

W chwili obecnej troska o środowisko jest bardzo ważna. Prowadząc firmę również możemy dbać o środowisko zaopatrując się w wysokiej jakości opakowania kartonowe. Takie pudełka prezentują się też o wiele lepiej niż ich styropianowe i foliowe odpowiedniki. Obecnie mamy do czynienia z modą na takie ekologiczne rozwiązania, a kraftowy styl opakowań prezentuje się elegancko i minimalistycznie. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się dla firm, które chcą, aby oferowane przez nich produkty były zapakowane w estetyczne i przyjazne dla środowiska kartoniki. 

Pudełka prezentowe inspirowane doświadczeniem grafików

Aby nasze pudełka z uchwytem prezentowały się oryginalnie i estetycznie możemy skorzystać z inspiracji graficznych. Dzięki nim mamy szansę zaprojektować ciekawy wzór opakowań w oparciu o doświadczenie grafików, tak aby klienci byli zadowoleni nie tylko z naszych produktów, ale również z opakowania ochronnego. Wykorzystanie inspiracji w połączeniu z logo i kolorystyką firmy jest bardzo dobrym sposobem na stworzenie ciekawej reklamy firmy przy minimalnym budżecie. 

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię