Smartwatch Garmin Vivomove Style – elegancki zegarek dla aktywnych kobiet

Niedawno firma Garmin poszerzyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii zegarków hybrydowych Vivomove, o nowy model. Tym razem to wersja Style, która łączy w sobie zalety klasycznego czasomierza z wieloma, inteligentnymi funkcjami. Całość zamknięta w stylowej kopercie w kontrastujących barwach, co robi doskonałe wrażenie. Co oferuje ten smartwatch Garmin dla aktywnych kobiet?

Parametry i wygląd zewnętrzny

Obudowa Vivomove Style została wykonana z anodyzowanego aluminium, bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego (zegarek waży zaledwie 42 gramy z silikonowym paskiem). Kolorowy wyświetlacz chroniony jest warstwą szkła Gorilla Glass. Smartwatch posiada klasę wodoszczelności 5 ATM, można więc w nim spokojnie brać prysznic, a nawet pływać.

Producent zadbał o to, by urządzenie można dopasować do swoich preferencji kolorystycznych i estetycznych. Użytkownik może samodzielnie, łatwo i szybko zmienić pasek na odmienną wersję kolorystyczną lub wykonaną z innego materiału, a sam zegarek jest sprzedawany w aż piętnastu wersjach kolorystycznych.

Funkcje zdrowotne i smart

Smartwatch Vivomove Style ostał opracowany w taki sposób, aby wspierać aktywny styl życia. Zegarek posiada wbudowany funkcję pomiaru częstotliwości oddechu, a także pulsoksymetr mierzący saturację krwi. Tętno śledzone jest za pomocą pomiaru optycznego z nadgarstka, a nowa generacja czujnika Garmin Elevate 3.0 pozwala także na sprawdzanie tętna w wodzie. Puls może być mierzony na bieżąco, a także jako tętno spoczynkowe. Indywidualnie można także ustawić alerty zbyt niskiego lub zbyt wysokiego tętna.

Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć także innych rozwiązań znanych z lifestyle’owych zegarków Garmin (pełna oferta smartwatchy Garmin: https://www.abcgps.pl/smartwatch-garmin ), czyli płatności bezstykowych, monitora cyklu menstruacyjnego, a także nawodnienia czy sterowania muzyką z poziomu urządzenia. Użytkownik może także odbierać na zegarku wiadomości tekstowe, maile i powiadomienia.

Standardowo już, Garmin Vivomove Style został wyposażony w funkcję monitorowania snu wraz z wyodrębnieniem poszczególnych faz i ich długości, a także opcję BodyBattery. To ostatnie rozwiązanie pomaga znaleźć najlepszą porę na trening i odpoczynek.

Śledzenie aktywności

Firma Garmin wspierająca szeroko pojętą aktywność fizyczną nie mogła pominąć w tym modelu funkcji sportowych. Oprócz znanego z innych zegarków Garmin licznika kroków, spalonych kalorii, dystansu czy licznika pięter, Vivomove Style to także wsparcie dla wielu dyscyplin sportowych (jest to między innymi bieganie, rower, pływanie, trening siłowy i joga), wyznaczanie stref tętna, pułapu tlenowego, kadencji i czasu treningu.

Sam zegarek nie ma modułu GPS, ale można sparować go ze smartfonem posiadającym taką funkcję. Pozwala to na śledzenie dystansu przebytego zarówno na co dzień, jak i podczas wykonywanych treningów.

Ukryte piękno

Nietypowe rozwiązanie polegające na połączeniu klasycznego zegarka ze smartwatchem zadziałało także tutaj. Po dotknięciu wyświetlacza pojawia się dostęp do dwóch dodatkowych, kolorowych ekranów, na których znajdują pola danych możliwe do indywidualnego skonfigurowania.

Podczas korzystania z ekranów dotykowych analogowe wskazówki dostosowują się do grafiki, a korzystanie z funkcji smart jest intuicyjne.

Zegarek Vivomove Style to kolejne ogniwo, które w udany sposób łączy świat sportu z szybkim tempem życia i monitorowaniem podstawowych parametrów fizjologicznych, a także elegancją w wyrafinowanym wydaniu. Ten smartwatch docenią wszystkie kobiety poszukujące hybrydowego, uniwersalnego rozwiązania, które sprawdzi się równie dobrze w pracy, podczas treningu, jak i na spotkaniu ze znajomymi.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię