Statuetki 3D – personalizowany prezent na święta!

Przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia klienci szukają inspiracji na niebanalne prezenty, by pozytywnie zaskoczyć swoich bliskich. Personalizowane figurki 3D wykonane ze szklanych brył to doskonały pomysł na upominek dla wyjątkowej osoby. Na statuetce może się znaleźć stosowna dedykacja lub nadruk stworzony na podstawie ulubionego zdjęcia. A o czym warto pamiętać, zamawiając trójwymiarową figurkę ze szkła na święta?

Jak zaprojektować personalizowaną statuetkę 3D?

Statuetka 3D to piękny i trwały prezent, dzięki któremu osoba obdarowana poczuje się doceniona i kochana. Na takim przedmiocie można umieścić grafikę, która będzie nawiązywać do zainteresowań, marzeń, osiągnięć lub ważnych momentów z życia krewnego. Trójwymiarowe figurki mogą mieć kształt sześcianu, prostopadłościanu lub nieregularnych brył takich jak liście, wachlarze, płomienie czy żagle. Statuetki 3D są często ozdabiane efektownym grawerem wykonanym laserem 3D lub przy pomocy innych nowoczesnych technologii. Dużą popularnością cieszą się również fotokryształy, które bazują na dobrej jakości zdjęciach oraz połączenie szkła z drewnianą, metalową lub kamienną podstawką.

Jak z trójwymiarowej statuetki zrobić idealny prezent na święta?

Na trójwymiarowej statuetce można nadrukować grafikę przedstawiającą Świętego Mikołaja, choinkę czy gwiazdę betlejemską. Tak zaprojektowany prezent warto podarować dziecku, rodzicom, szefowi lub pracownikom. Szklana figurka może też nawiązywać do wspólnie spędzonych chwil lub motywować osobę obdarowaną do dalszego wysiłku w szkole lub w pracy. Tworząc personalizowaną statuetkę dla znajomego lub przyjaciółki, można zdecydować się na humorystyczny grawer, który będzie przedstawiał zabawną scenę z ulubionego filmu, komiksu bądź książki. Ciekawym pomysłem będzie również zaprojektowanie szklanej figurki z drzewem genealogicznym danej rodziny. 

Czy personalizowana statuetka 3D to dobry pomysł na prezent?

W okresie świątecznym warto postawić na funkcjonalne prezenty. Statuetka 3D może być jednocześnie piękną dekoracją i wspaniałą pamiątką. Ponadto podarowanie personalizowanego upominku to dobry sposób na wyrażenie swoich uczuć i wzmocnienie relacji pomiędzy przyjaciółmi lub poszczególnymi członkami rodziny.

Warto podkreślić, że trójwymiarowe statuetki doskonale się prezentują w każdym świetle, są wytrzymałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia. Taka figurka będzie miała również wartość sentymentalną, a oryginalny projekt na pewno spotka się z uznaniem wszystkich wigilijnych gości i na długo zapadnie im w pamięć.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię