Usługi dostosowane do klienta – serwis Apple

Różnego rodzaju naprawy, a także serwis certyfikowany przez znana firmy Apple uzyskać można w autoryzowanych miejscach, czyli serwisach Apple. W zależności od tego jakiej części dotyczy naprawa Możliwe jest wysłanie urządzenia do serwisu lub też bezpośrednio do ośrodka napraw. Serwisanci oraz technicy posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie, a jednocześnie zapewniają najwyższą jakość serwisu Apple, stosując oryginalne części.

Czas i koszt naprawy w serwisie Apple

Serwis Apple w Poznaniu – FLIX umożliwia rezerwację terminu wizyty oraz złożenie zgłoszenia serwisowego. Dzięki temu Klienci mogą znacznie szybciej uzyskać pomoc w zakresie naprawy swojego urządzenia. Natomiast czas naprawy uzależniony jest od kategorii napraw. Naprawa ekranu, wymiana szybki lub wymiana baterii najczęściej nie zajmuje dużo czasu, przez to jest wykonywana tego samego dnia. Natomiast w przypadku, kiedy technicy muszą dokonać wysyłki iPhone’a do specjalistycznego ośrodka napraw, wówczas Klient otrzymuje specjalny powiadomienie, kiedy sprzęt będzie gotowy do odebrania. Natomiast koszty uzależnione są do zakresu i charakteru naprawy. Po sprawdzeniu urządzenie technik będzie w stanie potwierdzić Całkowite koszty naprawy lub koszty związane z wymianą części. Istnieje także możliwość objęcia naprawy gwarancją Apple. W takiej sytuacji klienci zwolnieni są z obowiązku zapłaty za naprawę.

Kompleksowa naprawa urządzeń w serwisie Apple

Bardzo często pęknięty ekran iPhone zostaje wymienione w autoryzowanym serwisie Apple tego samego dnia. Serwis Apple wykorzystuje do naprawy tylko oryginalne części firmy Aple, a także doskonały jakości precyzyjny sprzęt, dzięki czemu naprawa trwa bardzo krótko, natomiast efekt jest doskonały. Ekran działa jak nowy bez żadnych uszczerbków. W serwisie Apple realizowane jestem że wymiana baterii. Autoryzowane lokale wykorzystują tylko oryginalne baterie marki Apple. Istnieje również możliwość skorzystania z gwarancji Apple, Jeżeli bateria nie działa w związku z wadami fabrycznymi. I natomiast gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania urządzenia lub też nie obejmuje baterii i, które zużyte są w wyniku normalnego użytkowania. Natomiast koszty związane z wymianą baterii uzależnione są od modelu iPhone, a także od stopnie zaawansowania prac. Jednak serwis Apple gwarantuje także innego rodzaju naprawa Iphonów oraz innych urządzeń elektronicznych. Może to być na przykład wymiana przycisku, akcesoriów lub innych elementów obudowy smartfona.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię