Zostań analitykiem danych z kursem Business Intelligence od Future Collars

Data Analytics, Big Data czy szeroko rozumiana analiza danych to obecnie podstawa działania wielu firm z różnych dziedzin. Nie tylko pozwala to na podejmowanie odpowiednich w danej sytuacji rynkowej decyzji, ale również umożliwia przewidzenie trendów. Wiedza z zakresu Business Intelligence wykorzystywana jest w marketingu, finansach, usługach czy działalnościach związanych ze sprzedażą. W pozyskaniu wiedzy z zakresu Business Intelligence pomóc może kurs Future Collars – w trakcie 10 intensywnych tygodni uczestnicy poznają narzędzią wykorzystywane przez deweloperów Power BI oraz sprawdzą ich działanie w praktyce na różnych, związanych z danym działem case studies.

Poznaj tajniki analizy danych z kursem Business Intelligence od Future Collars

Deweloperzy Business Intelligence to obecnie jedna dynamiczniej rozwijających się gałęzi IT, która wykorzystywana jest do analizowania milionów danych w krótkim czasie. Uzyskiwane w ten sposób prognozy są prezentowane w łatwy do przyswojenia sposób, dzięki czemu szefowie danych działów czy całych firm są w stanie podjąć dobrą – w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku – decyzję biznesową. Do przeprowadzania takich badań wykorzystywane są specjalistyczne narzędzia, a wiedza i umiejętności analityków Big Data, Data Analytics czy deweloperów Business Intelligence są powszechnie wykorzystywane w różnych branżach.

Marketing, bankowość, sprzedaż, księgowość, HR czy działy kadr – wszędzie tam przydatna jest wiedzą specjalistów Business Intelligence, a coraz więcej firm poszukuje deweloperów sprawnie posługującymi się narzędziami, takimi jak Power BI. Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozpocząć swoją przygodę z IT lub zwyczajnie planujesz poszerzyć swoje kompetencje, to kurs Business Intelligence od Future Collars (ofertę znajdziesz tutaj: https://futurecollars.com/pl/business-intelligence-kurs-online/) będzie trafionym rozwiązaniem. W trakcie 10 tygodni dwaj specjaliści z tej branży pozwolą przyswoić teoretyczną wiedzą z zakresu BI oraz pokażą, w jaki sposób wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce – w ramach podsumowania każdego działu kursanci przeanalizują różne przypadki i scenariusze oparte na rynkowych case studies.

Kurs Future Collars to nie tylko wiedza i nauka narzędzi – łatwe znalezienie pracy jako deweloper Business Intelligence

Kurs na dewelopera BI zakończy się uzyskaniem certyfikatu, a rekruterzy z Future Collars mogą pomóc uczestnikom w znalezieniu atrakcyjnych ofert pracy czy przygotowaniu aplikacji. W pakiecie z kursem Business Intelligence dostępne są lekcje online branżowego języka angielskiego, co pomoże zarówno w trakcie rekrutacji, jak i późniejszej pracy.

Zajęcia przeprowadzane są kameralnych 12-osobowych grupach, dzięki czemu wszyscy kursanci mają możliwość nawiązania dobrego kontaktu z mentorami i przyswajania wiedzy w odpowiednim dla siebie tempie.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię