Przegląd ciekawych skinów w CS:GO w 2021 roku

Czy warto inwestować w skiny do CS:GO? To oczywiście twój wybór, jednak może to być w dużej mierze opłacalne. Skiny do CS:GO nie stanowią jedynie atrakcji wizualnej, ale pozwalają także zarobić prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś graczem, który lubi wczuć się w grę i jednocześnie ma ochotę poszpanować fajnym skinem, masz idealną okazję, żeby wzbogacić się o nowy zestaw skórek do twoich ulubionych broni.

W maju tego roku dobiegła końca operacja Broken Fang. Pozostawiła po sobie trzy kolekcje – Ancient, Control, Havoc oraz skrzynkę skinów stworzonych przez społeczność CS:GO. Skiny z powyższych kolekcji możesz kupić lub sprzedać na stronach takich jak Skinwallet, gdzie znajdziesz fajne skiny w dobrej cenie. Gracze z całego świata oferują tam najpopularniejsze skiny i naklejki ze wszystkich możliwych kolekcji, które do tej pory pojawiły się w CS:GO.

Ceny skinów mogą wahać się od kilku do kilku tysięcy złotych w zależności od rzadkości ich występowania, stanu i popularności wśród graczy. Dają nie tylko satysfakcję i pozytywne wrażenia z gry, ale pozwalają ci także wyrazić swój styl, szczególnie podczas ważnych eventów.

Jeżeli masz ochotę przejrzeć ciekawe skiny do CS:GO w 2021 roku, poniżej stworzyliśmy zestawienie interesujących skinów ze wspomnianych wcześniej kolekcji.

M4A1-S | Printstream

W skrzynce z Broken Fang pojawiła się gratka dla fanów M4A1-S. Drugi w kolejności skin z serii Printstream użytkownika JTPNZ zdobył ogromną popularność, podobnie jak jego poprzednik do Desert Eagle w tym samym stylu. Wyraźne kształty geometryczne kontrastujące z czystym, białym tłem broni nadają jej satysfakcjonujący ton. Inspirację dla grafiki stanowiło kodowanie grafiki ASCII, z której wzięła się również nazwa kolekcji.

Glock-18 | Neo-Noir

Kolekcja Neo-Noir pojawiała się już w poprzednich skrzynkach dla takich broni jak USP-S, AWP i A4M4. Jeżeli podoba ci się styl twórcy nawiązujący grafiką do wspomnianego w nazwie settingu, Broken Fang pozwoli ci dodać nowy skarb do twojej kolekcji. Szczegółowa grafika i kolory, nad którymi napracował się autor, pozwalają tej skórce osiągać niemałe ceny.

M4A1-S | Blue Phosphor

Kolejna gratka dla fanów M4A1-S, która przyciąga swoim kolorem. Nie ma tu wymyślnych wzorów ani grafik, a jedynie kolorystyka, która na pewno spodoba się fanom minimalistycznego stylu. Nie jest to tani skin, jednak na tle innych z kolekcji Control wypada bardzo dobrze.

AWP | Fade

Ten skin do AWP jest jednym z najdroższych i rzadkich w swojej kolekcji. Jego atutem jest stonowane kolorystycznie przejście od ciemnozłotego do zimnego fioletu. Posiadacze tej skórki mogą liczyć w najbliższym czasie na duży zarobek, jeśli zdecydują się go sprzedać.

M4A1-S | Welcome to the Jungle

Jeden z najbardziej poszukiwanych skinów na tej liście to Welcome to the Jungle dla M4A1-S z kolekcji Ancient. Jego cena potrafi sięgnąć 2500 euro, jeśli jakość skina jest przynajmniej na poziomie lekkiego zużycia. Motywy nawiązują do dawnych kultur Ameryki Centralnej, co dobrze wpisuje się w tematykę całej kolekcji.

MAC-10 | Gold Brick

Kolejny kandydat na liście z kolekcji Ancient to skin dla MAC-10, który zamieni twój pistolet maszynowy w sztabę azteckiego złota. Nazwa wraz z samym wyglądem skina może być myląca, gdyż skórka w rzeczywistości nie jest wcale taka droga. Za pokrycie naszego MAC-10 złotą farbą zapłacimy od 50 do 70 euro, ale satysfakcja z koszenia przeciwników tym cackiem będzie bezcenna.

MAC-10 | Hot Snakes

Ostatni już na liście skin do MAC-10 pozwoli ci pokryć broń błyszczącą łuską węża. Ta skórka z kolekcji Havoc jest o wiele droższa od swojej złotej poprzedniczki – w zależności od jakości będzie warta pomiędzy 200 a 600 euro.

P90 | Run and Hide

Wracamy do kolekcji Ancient, w której znajduje się także to cudo. Antyterroryści używający P90 mogą skusić się na ten smaczny kąsek w postaci cudownej panterki, wpisującej się w motyw dzikiej przyrody. Inwestycja ta nie jest tania, jednak popularna, dzięki czemu można łatwo i szybko odrobić stratę.

Większość powyższych propozycji to dobry wybór pod kątem kolekcjonerskim, ponieważ skiny z CS:GO z czasem tylko zyskują na wartości.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię