Zamawianie pieczątki bez wychodzenia z domu – kreator pieczątek online

Zmiana trybu pracy ze stacjonarnej na zdalną, a także promocja home office, rozwinęła szereg usług online, które przedstawiliśmy też w analizie rynku e-commerce w Polsce. Branża pieczątek także funkcjonuje w Internecie. Dzięki kreatorowi pieczątek na stronie pieczatki-online.eu, możesz stworzyć swój własny projekt pieczątki bez wychodzenia z domu. W każdym miejscu w Polsce czy w Warszawie czy w Krakowie zamówisz pieczątkę z szybką dostawą.  Rynek stempli oferuje także wiele propozycji dla osób fizycznych, księgowych czy pasjonatów scrabookingu. Poznaj różne rodzaje zastosowań stempli i wybierz swój ulubiony wzór odbicia. Możesz też skorzystać z urządzeń typu EveBot PrintPods (mini drukarka ręczna), które wspomagają Twoją kreatywność i mogą automatyzować pracę w wielu projektach e-Commerce.

Pieczątki potrzebne w Twojej firmie

Pełną ofertę zaprezentowanych pieczątek znajdziesz na stronie: pieczatki-online.eu/cennik.

Pieczątka kieszonkowa

Prowadzenie firmy wiąże się z ciągłym wypełnianiem i podpisywaniem nowych dokumentów.  Usprawnieniem tej papierowej, żmudnej pracy nad każdym dokumentem jest automatyczne podbicie pieczątki, na której zwykle mieszczą się takie dane jak nazwa firmy, kontakt, adres, a także logo. Dla osób pracujących w trasie i podpisujących nowe dokumenty poza biurem świetnym rozwiązaniem będzie pieczątka kieszonkowa. Jest mała, lekka, a przy tym zawiera wszystkie potrzebne dane. Zmieści się w każdej aktówce, torebce, a nawet kieszeni. Każdą pieczątkę zamówisz z dostawą w wybrane miejsce w Polsce i za granicą. 

Datowniki i numeratory usprawniające pracę

Inną propozycją pieczątki niezbędnej w każdej firmie jest datownik. Pozwala on na wykonanie odbicia wraz z aktualną datą oraz tekstem, który wcześniej zaprojektujemy i dopasujemy do swoich potrzeb Dzięki niemu sprawniej przebiegnie praca z korespondencją, fakturami, rachunkami i umowami. 

Numerator automatyczny podobnie jak datownik składa się z tekstu oraz ciągu cyfr, które można ustawić ręcznie, a także automatycznie po wykonaniu określonej liczby powtórzeń. Swoje zastosowanie znajduje w bezbłędnym uporządkowaniu dużej ilości dokumentów poprzez nadanie im odpowiednich numerów.

Duża pieczątka – kiedy zdecydować się na większy model?

Automaty o znacznie obszerniejszym polu odbicia najczęściej wybierane są w księgowości lub dla firm, które w swojej pieczątce chcą zawrzeć dodatkowo logo, hasło reklamowe czy numer rachunku bankowego. Teraz odbicie tabelaryczne lub skomplikowany księgowy wzór nie jest problemem! Produktem przeznaczonym do tego typu “zadań specjalnych” jest m.in. solidny szkieletowy automat Trodat Professional 5212, o wymiarach odbicia aż 116 x 70 mm. Tak obszerne pole robocze, które możemy wykorzystać, pozwoli na umieszczenie znacznej ilości tekstu bez utraty jakości przy odbiciu. Inne produkty w tym obszarze zastosowań to chociażby: Trodat Professional 5274 o wymiarach odbicia 60 x 40 mm czy jego odpowiednik z mechanizmem daty  – datownik Trodat Professional 5474.

NOWOŚĆ – Mini drukarka o niezwykłej elastyczności działania!

Uwielbiasz nowoczesne i elastyczne rozwiązania w minimalistycznej formie? Przenośna mini drukarka ręczna Evebot PrintPods to produkt dla Ciebie! To niepozorne urządzenie pozwala na drukowanie wybranej przez ciebie treści na praktycznie każdej powierzchni! Teraz nie musisz ograniczać się do znakowania wyłącznie papieru, możesz swoim logo, danymi lub hasłem reklamowym oznaczyć również drewno, plastik, metal, powierzchnie krzywe czy szorstkie, ale również – co jest niezwykłą innowacją, skórę oraz jedzenie! Drukarka Evebot PrintPods posiada m.in.:

 • trwały, niezmywalny tusz, który pozwoli na permanentne odbicie na powierzchniach takich jak np.: drewno, ubrania, obudowa telefonu, czy urządzenia mobilne.
 • zmywalny tusz do “tatuażu”
 • tusz UV 
 • Jadalny tusz na bazie woda z jadalnymi, sztucznymi barwnikami, który pozwala na oznaczenie m.in. kanapki, milkshake, bubble tea, mleczna pianka w kawie czy nawet gofry! 

Aby drukować potrzebujesz jedynie drukarki Evebot PrintPods Set wraz z tuszem, WiFi, telefonu z aplikacją do zaprojektowania wydruku oraz powierzchni, którą chcesz oznaczyć! Ciesz się niezliczonymi możliwościami mini drukarki już teraz!

Technologia błysku, czyli niezwykle ciche pieczątki flashowe

Poszukujesz rozwiązania, które zoptymalizuje czas przeznaczony na zbyt długie wykonywanie odbicia pieczątką automatyczną? Potrzebujesz nowoczesnej technologii, która znacznie usprawni Twoją pracę? Automaty EOS wykonywane w technologii Flashowej będą dla Ciebie idealne! Nowa metoda wytwarzania płytek przy pomocy lampy błyskowej oraz światłoczułej gumy pozwoliła na stworzenie pieczątek, które są nie tylko ciche w użyciu, ale również niezwykle szybkie, nie wymagają używania siły oraz pozwalają na wykonanie znacznie bardziej precyzyjnego odbicia. Pieczątki flashowe dzielą się m.in. na:

 • Pieczątki standardowe,
 • Pieczątki kieszonkowe,
 • Pieczątki okrągłe,
 • Pieczątki tabelaryczne, taki jak np. Colop EOS 140, o wymiarze odbicia aż 121×89 mm. Dzięki niej niezwykle szybko i sprawnie oznaczysz dokumenty, zatwierdzisz projekty budowlane, potwierdzisz sprawdzenie np. pod względem merytorycznym, formalnym, rachunkowym czy ujmiesz wybrany dowód księgowy w księgach rachunkowych firmy. 

Specjalna pieczątka dla księgowych, która ułatwi pracę – pieczątka dekretacyjna 

Zgodnie z ustawą o rachunkowości, wszystkie dokumenty księgowe wymagają sprawdzenia i zakwalifikowania do ujęcia w księgach rachunkowych. Taki obowiązek nazywany jest dekretacyjnym. Prawidłowo opisany dokument powinien zawierać takie elementy jak:

 • datę, pod którą dokument został umieszczony w księgach rachunkowych,
 • konta, na których zostanie dokonany zapis oraz opis stron Wn (winien) i Ma,
 • ewidencja analityczna,
 • wartość operacji.

Dzięki automatom, które zamówisz online można usprawnić tą pracę wybierając pieczątkę dekretacyjną – duży stempel tabelaryczny, produkujący gotowe odbicie ze wzorem gotowym do wypełnienia przez księgowego.

Pieczątki dla osób  fizycznych o różnym zastosowaniu

Faksymile – odbicie z odręcznym podpisem

Ciekawą i niecodzienną opcją pieczątki jest faksymile – czyli stempel z własnoręcznym podpisem. Takie odbicie można wykorzystać do kreatywnego podpisania kartek okolicznościowych czy oznaczenia swoich książek. 

Za pomocą faksymile, można także podpisać umowę cywilnoprawną, jednak tylko przez osobę, której podpis znajduje się na pieczątce. 

Ciekawą informacją dotycząca faksymile jest także możliwość posługiwania się tą pieczątką przez bliskich współpracowników i zaufane osoby.

Ex libris

Oznakowanie swoich księgozbiorów uzyskać, gdy zamówisz online pieczątkę exlibris, która zawiera imiona i nazwiska, inicjały czy nazwy instytucji posiadających dane egzemplarze. Ex libris wyróżnia się artystycznym obrazkiem, który przybija się na tytułowych stronach książek lub po wewnętrznych stronach okładek.

Pieczątki do scrapbookingu

Scrapbooking to popularna w ostatnim czasie umiejętność tworzenia zaproszeń, albumów i ozdabiania pamiątek. Do tego typu DIY wykorzystuje się różne naklejki, wstążki, wielokolorowe papiery, a także specjalne pieczątki. Spróbuj swoich sił w scrapbookingu i zaprojektuj artystyczną pieczątkę. Zamów online i odbierz w wybranym paczkomacie lub pod Twoim adresem domowym czy firmowym. 

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię