10 Najpopularniejszych TikTokerów w Polsce

TikTok jest jednym z największych mediów, z jakich korzysta współcześnie każdy z nas. Jeśli chcemy być na bieżąco z trendami i zmianami, to warto wiedzieć, kto teraz jest w top 10 twórców pod względem obserwacji na TikToku.

@neffatibrothers 18.1M obserwujących

Są to dwaj bracia bliźniacy, którzy nazywają się Jamel i Jamil. Na swoim TikToku nagrywają różne scenki z codziennego życia, które zawsze pokazywane są w humorystycznym zabarwieniu. Oboje mają 29 lat (08-10-1993) i zebrali na tę chwilę 18 172 959 obserwujących na TikToku. Pochodzą oni z Polsko-Tunezyjskiej rodziny, ale wychowali się w Polsce, co pozwoliło im z łatwością trafić do Polskich fanów. W ich codziennym życiu dzieje się bardzo wiele jednak nie bardzo lubią się tym dzielić z publicznością. 

@twins style 16.8M obserwujących

W tym wypadku bliźniacy, choć mają mniejszą ilość obserwujących, tak nie mają się czego powstydzić, ponieważ mają ich aż 16 734 011, więc niedużo mniej. Kontent na ich profilu polega przede wszystkim na komediowych scenkach. Bracia Sebastian i Hubert Kuc urodzili się 01-01-1999 i mają teraz 24 lata. Są oni na tyle popularni, że jeden z filmików został pobrany 70 milionów razy, a niektórzy to właśnie ich nazywają królami Polskiego TikToka. Pomimo swojej popularności mają oni jeszcze wiele planów, ponieważ wciąż mają zamiar rozwijać swój kanał i kontent. 

@Franek Bielak 13.3M obserwujących

Jest to młody Influencer, który zebrał 13 235 049 obserwujących na TikToku. Na platformie znajduje się już od ponad 2 lat, rozwijając swój profil artystyczny, publikując między innymi swoje prace. Nie tylko tworzy on kontent, ciekawy dla odbiorcy, ale także taki, który potrafi człowieka zmusić do zastanowienia. Franciszek Bielawski został rozpoznany także przez firmy, które oferują mu wiele ciekawych współprac. Jego wciąż rozwijający się profil raczej szybko nie spadnie z tego miejsca, ponieważ Franek jest osobą, która cały czas tryska nowymi pomysłami. 

@norekkuba 5.7M obserwujących

Kuba Norek jest Influencerem, który zasłynął z materiałów komediowych. Krótkie scenki pokazujące śmieszne sytuacje wychodzą mu na tyle dobrze, że zebrał wokół swojego profilu na TikToku 5 663 032 obserwujących. Zawsze zadowolony i chętny, żeby poprawi komuś dzień, właśnie te cechy powodują, że tak wielu ludzi chce oglądać jego materiały. Na jego profilu gościnnie występuje też jego dziewczyna.

@dancingsfinks 5.6M obserwujących

W wypadku Kamila „Sfinks” Szpejenkowskiego ciężko nie być nim zachwyconym. Niesamowita pasja do tańca, która przejawia się w jego poppingu, zapewniła mu aż 5 636 555 obserwujących na TikToku. Dzięki swojemu bardzo otwartemu charakterowi i latom doświadczenia tanecznego dorobił się kilku naprawdę dużych współprac ze znanymi firmami. Pomimo bardzo dużej ilości obserwujących, jego kanał cały czas się rozrasta, przyciągając nowe osoby. Kamil Szpejenkowski na pewno jeszcze zaistnieje na TikToku i będzie o nim głośno.

@zietkowsky 5.3M obserwujących

Krystian, jak sam lubi się nazywać, jest fioletowym arcyzabawnym chłopakiem. Jego kariera na TikToku polega na krótkich scenkach, które mają zazwyczaj komediowy aspekt. Jedną z jego głównych cech były właśnie fioletowe włosy, które od razu rzucają się w oczy. Właśnie nietypowy kolor włosów miał być dla niego dużą pomocą podczas zdobywania pierwszych fanów, których teraz ma 5 286 480 w wieku 25 lat. Raz tylko podczas reklamowania lodów przefarbował swoje włosy na niebiesko, co spotkało się z aprobatą fanów, jednak już wrócił do swojego klasycznego, fioletowego koloru.

@filipzabielski 4.6M obserwujących

Były członek projektu “Dom TikTokerów”, którego działanie nie różniło się bardzo od np. Team X. Jego kariera nie kończyła się jednak tylko na wcześniej wspomnianym projekcie, ponieważ brał udział też w programie Fame czy Shame, który pomógł mu zdobyć popularność. W tej chwili ten 26-letni Influencer posiada 4 584 190 obserwujących. Jego kontent na TikToku opiera się o treści typu lifestyle, pokazując też swoją pasję do ćwiczeń.

@sebastiankowalczykkk 4.1M obserwujących

Sebastian Kowalczyk został zauważony przez swoją publiczność dzięki swojej bardzo społecznej naturze. Przy współpracy z osobami, które poznał podczas obozu TikTokerów, nagrał wiele filmików, przez które wszyscy jego fani go uwielbiają. Jego kontent na TikToku skupia się głównie na tańcach i komedii. Pomimo tego, że te treści mogą wydawać się mało angażujące, to jednak Sebastian zebrał 4 068 857 obserwujących w wieku 25 lat i ta liczba się nie zmniejsza. 

@dominikrupinski 3.8M obserwujących

Ten młody, bo mający dopiero 23 lata Influencer pomimo swojego wieku, może pochwalić się liczbą 3 800 953 obserwujących na TikToku. Swoją popularność odniósł dzięki tanecznym filmikom i wielu interakcjom z innymi twórcami. W ten chwili jego kontent dalej ma w sobie sporo elementów tańca, jednak nagrywa TikToki w bardziej komediowym tonie. Warto też nadmienić, że na swoim profilu lubi też pokazywać, w jaki sposób spędza on swój dzień, nagrywając np. jak przygotowuje kawę przed pójściem do laptopa. 

@danielxantos 3.7M obserwujących

Daniel jest influencerem, który w tej chwili posiada na TikToku 3 721 665 obserwujących. Jego kontent polega przede wszystkim na komediowych filmikach, które bardzo często nagrywa z bliskimi sobie osobami. Swoją popularność zawdzięcza on ciężkiej pracy nad swoim kontem oraz temu, że był on jedną z twarzy domu TikTokerów. Na jego koncie możemy zobaczyć współprace z dużymi markami jak np. Wedel.

Podsumowanie

Ta dziesiątka najpopularniejszych TikTokerów w Polsce pokazuje, że można zdobyć popularność, trzeba tylko mieć pomysł na siebie. Obserwując te osoby może i Tobie uda się znaleźć taki pomysł, który pomoże Ci się znaleźć na tej liście.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię