Edge1S – szansa na technologiczną karierę

Edge1S to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży technologicznej. Zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań, których potrzebują ich Klienci oraz usprawnianiem tych, które już posiadają.  To świetne miejsce dla osób pragnących działać i rozwijać się w strukturach nowych technologii. Zwłaszcza, że Edge1S stwarza takie możliwości, poszukując specjalistów, którzy zasilą ich szeregi.

Net Developer potrzebny od zaraz

Jednym z poszukiwanych przez firmę specjalistów jest Net Developer. Jakie warunki należy spełniać, aby dołączyć do zespołu? Podstawowe wymagania to posiadanie komercyjnego doświadczenia z platformą .NET oraz umiejętności w programowania w języku C# ponieważ przy jego użyciu odbywać się będzie większość codziennej pracy. Ponadto Edge1S potrzebuje osoby, która posiada wiedzę na temat architektury mikroserwisowej oraz komunikacji asynchronicznej (Kafka, RabbitMQ). Ważna jest również umiejętność pisania testów jednostkowych oraz znajomość narzędzi testowych. Jeśli możesz pochwalić się tymi umiejętnościami, warto przesłać dokumenty aplikacyjne. Decydując się na współpracę z firmą Edge1S, decydujesz się na wszechstronny rozwój, zarówno zawodowy, jak i osobisty, ale także na pracę w zgranym i lubiącym ze sobą pracować zespole.

Co oferuje Edge1S swoim pracownikom?

Praca w tej firmie jest atrakcyjna nie tylko ze względu na doświadczenie zawodowe, ale także wiele przydatnych i przemyślanych benefitów. Tak zwany “work-life balance” to dla Zarządu Edge1S nie tylko modne hasło, ale idea, którą traktują poważnie. W firmie funkcjonuje PDP – People Development Program, który skupia się wokół indywidualnego rozwoju pracownika i ukierunkowaniu go, przy wsparciu jego przełożonego. Umożliwia m.in. zdobywanie certyfikatów czy dostęp do fachowej literatury. Dodatkowo w firmie można dołączyć do zajęć z języka angielskiego i szlifować język angielski podczas darmowych zajęć z zawodowymi lektorami. W Edge1S ważni są ludzie, dlatego jeśli masz ochotę, możesz podzielić się wiedzą lub udać na mikroszkolenie, na którym wewnętrzni specjaliści poruszają wiele ciekawych i przydatnych tematów. To tylko niektóre udogodnienia, które sprawiają, że praca w Edge1S to także ogromny fun.

Wchodzę w to!

Proces rekrutacyjny jest jasny i przejrzysty. Składa się z trzech etapów – rozmowa z Talent Aquisition Coordinatorem to pierwszy z nich. Następnie tak zwany technical check – sprawdzenie umiejętności i doświadczenia przez rekrutera technicznego. Wisienka na torcie i ostatni etap to Project interview  – ważna jest nie tylko posiadana wiedza, ale i dopasowanie do przyszłego teamu.

Wybierz lokalizację dla siebie

Jeśli interesuje Cię praca i rozwój w strukturach firmy Edge1S, nie ma na co czekać. To miejsce otwarte na świeże pomysły, nowych i ambitnych ludzi z pasją. Dopasuj lokalizację do swoich preferencji. Firma posiada siedziby w aż trzech miastach polski – Warszawa, Lublin i Kraków.

Zapraszamy na naszą stronę: https://edge1s.com/pl/kariera/net-developer-w-edge1s/

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię