Jak wybrać skuteczny podsłuch telefonu? 3 kluczowe cechy

Z pewnością miałeś kiedyś taką sytuację, że chciałbyś wiedzieć o kimś trochę więcej. Może miałeś podejrzenie zdrady. Bądź chciałeś zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Albo do Twoich rodziców dzwonią różne numery i przychodzą podejrzane SMS-y. To tylko kilka okoliczności, przy których warto założyć podsłuch. Na rynku znajdziesz masę aplikacji oferujących podsłuch lub inne funkcje monitorujące telefon. Ale w praktyce większość z nich nie dostarczy Ci żadnych informacji. Źle wybrana aplikacja może Cię nawet okradać bez Twojej wiedzy. W tym poradniku poznasz 3 cechy, która musi posiadać skuteczny podsłuch w telefonie komórkowym. Dowiesz się również, w jaki sposób okradną Cię pewne aplikacje podsłuchujące. Zapraszamy!

Monitoring telefonu musi być dyskretny, czyli najlepszy sposób na ukrycie podsłuchu w telefonie komórkowym

To zdecydowanie najważniejsze kryterium dla aplikacji, która ma dostarczać Ci informacje z monitorowanego telefonu. Podsłuchiwany nie może w żaden sposób zauważyć Twoich działań. W przeciwnym wypadku śledzona osoba szybko wykryje podsłuch i go wyłączy. Dlatego w pierwszej kolejności musisz sprawdzić, jak dana aplikacja działa. Już na tym etapie wyboru odrzucisz większość rozwiązań. Zrobisz to dzięki prostemu testowi wybranego oprogramowania.

Znalazłeś w sklepie Google Play aplikacje oferującą podsłuch w telefonie. Czytasz, że zbiera takie i takie dane. Wszystko Ci odpowiada? W takim razie zainstaluj ją na swoim telefonie i sam sprawdź jej działanie. Ale pamiętaj o jednej ważnej rzeczy.

Wykorzystaj przy eksperymencie jakiś stary smartfon, który zbiera kurz w szafie lub jakiekolwiek urządzenie tego typu. Nie instaluj takich darmowych aplikacji na służbowym, czy prywatnym telefonie. Zaraz dowiesz się, gdzie trafią Twoje wiadomości, rozmowy telefoniczne, czy numery konta bankowego zbierane przez bezpłatny program. Finalnie dostęp do danych zapisanych przez oprogramowanie możesz dostać nie tylko Ty.

Po zainstalowaniu aplikacji sprawdź, czy program zbiera wszystkie dane zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli tak, to przejdź do wykonania kolejnego testu.

Zweryfikuj, jak trudno jest wykryć podsłuch. Zrobisz to w prosty sposób. Sprawdź, czy podsłuch w telefonie ma swoją ikonkę aplikacji. Nie licz, że użytkownik śledzonego telefonu jej nie zauważy. Dobra aplikacja śledząca nie może być tak po prostu widoczna. Musi działać w tle. Działać w taki sposób, żeby nie wzbudzać swoją pracą żadnych podejrzeń. W przypadku darmowych rozwiązań sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Większość z nich ma ikonkę w telefonie – do zauważenia przy codziennym użytkowaniu. Niektóre, żeby działać, muszą być otwarte. Czyli w momencie, kiedy użytkownik sprawdza, jakie aplikacje obecnie działają i zużywają mu baterię – zobaczy okienko z podsłuchem. Szybki klik i koniec podsłuchiwania. Jest jednak aplikacja, która robi to inaczej.

Aplikacja SpyONE zbiera dane o użytkowaniu telefonu w sposób niewidoczny. To maksymalnie tajemniczy sposób, jaki jest obecnie dostępny. W praktyce działa to w bardzo prosty sposób. Instalujesz aplikację SpyONE na smartfonie, z którego chcesz zbierać dane. Następnie uruchamiasz program i to tyle. Wszystko, co związane z aplikacją znika z telefonu. Ikonka, otwarte okna, dane w ustawieniach. Po aplikacji do monitorowania nie widać żadnego śladu. Dzięki temu możesz w sposób dyskretny obserwować, co się dzieje na telefonie z zainstalowaną aplikacją. Wszystkie informacje znajdują się na Twoim koncie lub wirtualnym dysku, na który możesz wejść w każdej chwili. Sprawdźmy, co zbiera najlepsza aplikacja śledząca.

Jakie funkcje powinno mieć oprogramowanie przeznaczone do monitoringu smartfona?

Po zalogowaniu się na konto SpyONE lub na wirtualny dysk będziesz mieć do dyspozycji informacje, takie jak:

  • wiadomości SMS,
  • kopia książki telefonicznej,
  • kopia zdjęć z telefonu,
  • historia przeglądanych stron internetowych,
  • bieżąca lokalizacja GPS urządzenia,
  • podsłuch otoczenia,
  • dostęp do karty SD,
  • lista aplikacji zainstalowanych na telefonie,
  • wiadomości lub powiadomienia obecne na portalach społecznościowych,
  • nagrania z rozmów telefonicznych.

Szerokie spektrum możliwości sprawia, że aplikacja SpyONE sprawdzi się świetnie zawsze wtedy, kiedy chciałbyś uzyskać szereg informacji na temat danej osoby.

Szybka instalacja aplikacji to podstawa

Żeby założyć podsłuch i czerpać informacje konieczna będzie instalacja oraz uruchomienie aplikacji na telefonie. W przypadku SpyONE cały proces zajmuje maksymalnie 10 minut. Dzięki temu z łatwością zainstalujesz podsłuch bez wzbudzania podejrzeń użytkownika telefonu.

Dlaczego darmowa aplikacja podsłuchowa będzie Cię drogo kosztować? Podsumowanie

Darmowe aplikacje oferujące podsłuch telefonu również mogą zbierać szeroki zestaw danych. Zdjęcia, wideo, kontakty i wiele więcej. Wszystko to zajmuje sporo miejsca dyskowego, za które producent aplikacji musi zapłacić. Skąd bierze pieniądze, skoro udostępnia program za darmo? Najczęściej sprzedaje pozyskane dane. Dlatego nadmieniliśmy, żebyś testował takie oprogramowanie na urządzeniach, których nie używasz. Bo pomyślmy – skąd firmy fotowoltaiczne biorą taką liczbę numerów, że dzwonią codziennie od rana do nocy? Nawet wiedzą mniej więcej, z jakiego powiatu pochodzisz. Takie zestawy danych zbierane przez aplikacje monitorujące są bogatym źródłem informacji dla wielu firm, które są gotowe za nie zapłacić. Wiąże się z tym niestety smutna zależność.

Jeśli oczekujesz maksymalnej dyskrecji i nie chcesz dostarczać różnym firmom zdjęć, kontaktów, filmów, rozmów, wiadomości osoby podsłuchiwanej – musisz zapłacić za aplikację monitorującą. Wybierz SpyONE i ciesz się dyskrecją, szerokim zestawem informacji oraz możliwością szybkiej instalacji. Sprawdź sam!

Ostatnie Wpisy

5 powodów, dla których warto dać szansę sprzętowi poleasingowemu

W dobie ciągłych nowości technologicznych wiele firm i użytkowników indywidualnych zastanawia się, jak efektywnie i ekonomicznie zaktualizować swój sprzęt komputerowy. Jednym z...

Jak wybrać hurtownię do dostawy kartonów fasonowych?

Wybór odpowiedniej hurtowni do dostawy kartonów fasonowych jest istotny dla wielu firm, które potrzebują tego rodzaju opakowań do swoich produktów. Oto kilka...

Skuteczny Monitoring Marki: Klucz do Utrzymania Pozytywnego Wizerunku

Twoja marka to twój skarb. Skuteczny monitoring marki jest kluczem do utrzymania pozytywnego wizerunku w erze cyfrowej. W dzisiejszych...

Strefa Q&A Inelo – uzyskaj wsparcie ekspertów

Dostęp do wsparcia eksperckiego jest bardzo istotny. Inelo to lider w dziedzinie rozwiązań dla transportu. Firma dostarcza nie tylko specjalistyczne oprogramowanie i...

Słaby zasięg sieci? Przetestuj routery WiFi Mesh!

Słaby zasięg sieci to poważne zmartwienie przede wszystkim dla tych osób, które mieszkają na co dzień w wielopoziomowych i dużych budynkach lub...

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię