Rozwiązania Delivery – poznaj system zamówień online

Współcześni konsumenci bardzo często wybierają opcję jedzenia z restauracji z dostawą pod drzwi. To wygodny sposób korzystania z dobrodziejstw gastronomii lokalnych bez konieczności wychodzenia z domu.

Współcześni konsumenci bardzo często wybierają opcję jedzenia z restauracji z dostawą pod drzwi. To wygodny sposób korzystania z dobrodziejstw gastronomii lokalnych bez konieczności wychodzenia z domu. Z kolei właściciele punktów jedzeniowych korzystają z funkcjonalnych modułów wspierających dostawy, aby usprawnić dostarczanie posiłków na czas i wykonać jak najwięcej zamówień. System do zamówień online pozwala na integrację lokalu z największymi portalami zapewniającymi jedzenie na wynos jak np Pyszne.pl. Integracje oraz inne rozwiązania delivery znajdziesz na stronie GoPOS Delivery – https://gopos.pl/delivery

System z dostawą online – jak to działa

Delivery Integration System pozwala na zautomatyzowanie procesu obsługiwania poszczególnych zamówień na każdym etapie, czyli od momentu, gdy klient złoży dyspozycję, aż po kompleksowe dostarczenie posiłku. Jeden uniwersalny system nie wymaga skupiania się pracowników lokalu na kontrolowaniu przepływu poszczególnych zamówień. Wszystko widoczne jest na wspólnym ekranie. Nie jest już wówczas wymagany osobny terminal do obsługi  każdej pojedynczej platformy dostawczej.

Obsługa ma cały czas podgląd na pos zamówienia online. Widoczny jest etap realizacji zamówień, platforma, z jakiej dane zamówienie spłynęło oraz dane klienta, do którego ma zostać dostarczone jedzenie. Wyeliminowane lub zredukowane do niezbędnego minimum zostają wówczas błędy w obsłudze zamówień. 

Szybkie i sprawne zamówienia delivery

Informatyczny system integracyjny ma bardzo przejrzyste menu, dzięki czemu korzystanie z niego jest proste i nieskomplikowane. Program do zamówień przez Internet można również błyskawicznie aktualizować. Gdy np. zabraknie jakiegoś towaru lub dania, można wycofać je z menu i uniknąć sytuacji, że zostanie zamówione coś, czego nie ma na stanie, gdyż klienci mogliby się wtedy denerwować i składać skargi. Dzięki systemowi integracji można uniknąć wielu przykrych niespodzianek, zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony.

System dostaw pozwala w łatwy sposób zmieniać menu, dostosowywać go do zmian sezonowych czy wzbogacać o rozmaite promocje. Ponadto, system do zamówień online wyklucza przypadki, w których zamówienie wpływa na chwilę przed zamknięciem lokalu. Można dowolnie ustawić interwały odświeżania zamówień. Pos zamówienia online pozwalają na zwiększenie obrotów restauracji i oszczędność czasu. Może to również przełożyć się na więcej pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Integracje pyszne oraz Integracje uber

Najwięksi przewoźnicy jedzenia tacy jak UberEasts czy Pyszne.pl mają ogromne zasięgi, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Współpraca z nimi zapewnia lokalom stabilne funkcjonowanie na rynku gastronomicznym. W dobie powszechnej cyfryzacji tylko taki sposób promocji restauracji może być efektywny. System z dostawą online zintegrowany z portalami dostarczającymi jedzenie sprawia, że konkretne lokale wchodzą do bazy lokali gastronomicznych, spośród których zamawiający dania mogą wybierać. Zamówienia delivery to dla restauracji sposób, by dać się poznać.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię