Świat to za mało: jak działa Internet na kartę bez limitu?

Bez pokaźnego pakietu internetowego nie obejdzie się dziś żadna oferta telefonu na kartę. Wybór wśród operatorów jest spory, dlatego warto szukać sprawdzonych rozwiązań.

Łatwy dostęp do doładowań, jasne zasady korzystania z pakietów, no i oczywiście przystępna cena to warunki, które powinien spełniać Internet na kartę. Właśnie takie oferty cieszą się wśród klientów największym zainteresowaniem. 

Nielimitowany Internet na kartę

Z ponad 50 milionów aktywnych kart SIM w naszym kraju (według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej za rok 2018), znaczną część stanowią karty prepaid. Wielu klientów woli właśnie taką formę kontraktu z operatorem, bo zapewnia ona brak stałych zobowiązań i umożliwia nieregularne korzystanie ze smartfonów. Od kilku lat żelaznym warunkiem rynkowego powodzenia takiej oferty jest Internet na kartę bez limitu w standardzie. Opcję nielimitowanego Internetu na kartę proponuje swoim klientom sieć Red Bull Mobile. To oferta skrojona pod gusta młodszych klientów, którzy chętniej sięgają po taryfy na kartę. Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej wirtualni operatorzy umiejętnie rozrastają się na rynku, przejmując część klientów należących niegdyś do większych branżowych graczy. Główny powód to oferta świetnie dopasowana do oczekiwań konsumentów. 

Taryfy na kartę od Red Bull Mobile są bardzo elastyczne i tanie. Klient może liczyć na nielimitowane pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Z operatorem można związać się na 3, 7 lub 30 dni, a w czasie trwania tej umowy rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci są nielimitowane. Do tego dochodzą jeszcze bonusy w postaci danych umożliwiających dostęp do Internetu. Wszystko oczywiście zależy od pakietu, ale może to być paczka wielkości od 300 MB do nawet 3 GB. Ceny poszczególnych pakietów są niewielkie i wynoszą kolejno 3, 7 i 30 złotych.

Co można dzięki taryfom na kartę?

Możliwość zmiany, modyfikacji i doładowywania pakietów to jedna z głównych zalet ofert na kartę. W taryfach Red Bull Mobile Energy na kartę jest możliwe dokupienie nawet 40 GB bonusowego Internetu. Wystarczy kilka złotych doładowania, by odpowiednio powiększać i wzbogacać pakiety o dodatkowe minuty albo SMS-y. W przypadku pakietów cyklicznych w Red Bull Mobile istnieje możliwość otrzymania dodatkowych gigabajtów, które wykorzystasz do surfowania po ulubionych portalach społecznościowych lub kontaktu z bliskimi osobami. W ofercie Siema liczba bonusów rośnie proporcjonalnie do zainwestowanej kwoty. Już 5 złotych wystarczy, by skorzystać z tej oferty. Problemu nie ma nawet wtedy, gdy na koncie nieoczekiwanie kończą się środki. Wprawdzie połączenia i komunikaty wychodzące nie będą wówczas realizowane, ale wystarczy doładować kartę niewielką kwotą, aby wrócić do surfowania po sieci i łączyć się z przyjaciółmi.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię