TOP 5 najlepszych i najbardziej przydatnych aplikacji na telefon w 2022 roku

Obecnie telefony komórkowe to małe laptopy, za pomocą których możemy zrobić prawie wszystko to samo co na komputerze. To już nie są urządzenia tylko i wyłącznie służące do dzwonienia i SMS-owania – zapewniają nam rozrywkę, muzykę, komunikację przez przeróżne portale społecznościowe, a także pomagają nam w ważnych sprawach, jak umówienie się do lekarza czy wysyłanie e-maili do klientów. Jednak jakie aplikacje na telefon są najbardziej przydatne?

Pomińmy apki, które raczej każdy z nas zna i używa codziennie, jak Instagram, Facebook, Messenger czy Spotify. Skupmy się na tych mniej znanych, a równie przydatnych.

  • TickTick

Bądź zorganizowany! TickTick to aplikacja z listami zadań do zrobienia. Nieco różni się jednak od zwykłych plenerów. Dzięki niej stworzysz check-listy, ustawisz priorytetowe zadania czy zintegrujesz ją ze swoim kalendarzem. Dodatkowo, możesz dodawać zadania za pomocą maila oraz załączniki do nich. Aplikacja wyposażona jest w różne motywy kolorystyczne, hasztagi, a także najróżniejsze etykiety, dzięki którym z łatwością określisz ważność zadań.

  • VOS

VOS to aplikacja stworzona na wzór pamiętnika. Zawiera zestawy ćwiczeń oraz inteligentny dziennik. VOS została zaprojektowana przez psychologów, mająca na celu pomóc zbudować Ci pozytywny obraz siebie i uzbroić Cie w siłę psychiczną dzięki osobistemu planowi samopoczucia. Na początku odpowiadamy na pytania, takie jak: Czy dobrze śpisz? Może obniżenie poziomu stresu lub poprawa snu jest Twoim celem? Odpowiadając szczerze na każde z pytań otrzymamy spersonalizowany profil, dzięki któremu możemy stawiać małe kroki w osiąganiu zamierzonego celu. Dodatkowo możliwa jest całodobowa pomoc terapeutyczna i psychologiczna.

  • Jutro Medical

Jutro Medical to aplikacja przychodni o takiej samej nazwie, działającej w ramach NFZ. Dzięki niej otrzymujesz opiekę zdrowotną bez dodatkowych opłat czy bezpłatne konsultacje z lekarzem rodzinnym i internistą nawet w ciągu 15 minut. Z łatwością dostaniesz także e-skierowanie, e-zwolnienie, e-receptę oraz wszystkie wyniki badań, które znajdą się właśnie w tej aplikacji. Jutro Medical działa na ten moment tylko w Warszawie przy Powązkowskiej 44, jednak już wkrótce mają otworzyć nowe placówki w innych miastach Polski. Więcej na ich temat przeczytasz na stronie internetowej Jutro Medical.

  • Stocard – Karty lojalnościowe

Uporządkuj swój portfel! Każdy sklep oferuje Ci plastikową kartę członkowską, dzięki której uzyskasz zniżki przy zakupach? Unikaj bałaganu w swoim portfelu i zainstaluj aplikację Stocard. Dzięki niej, wszystkie karty członkowskie będziesz miał zawsze przy sobie – w swoim telefonie, nawet podczas nieplanowanej wizyty w sklepie. Plusem aplikacji jest szeroki wybór kart lojalnościowych – ofert jest ponad 200!

  • Cappuccino

Podczas pandemii podcasty stały się bardzo popularne. Chciałeś kiedyś spróbować swoich umiejętności, ale wstydziłeś się lub nie byłeś do tego przekonany? A co jeśli powiem Ci, że możesz nagrywać podcast tylko dla swoich znajomych? Aplikacja Cappuccino to platforma mini podcastów. Zakładając konto tworzysz dowolną ilość grup, do której zapraszasz kogo chcesz – może być to najbliższa Ci osoba lub grupa przyjaciół. Każdy uczestnik może nagrać swój codzienny podcast i wysłać na grupie do odsłuchania. Jest to doskonała opcja dla ludzi, którzy chcą spróbować swoich umiejętności w nagrywaniu podcastów lub dla grupy przyjaciół rozsianych po całym świecie, opowiadających o swoim dniu.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię