Zakłady bukmacherskie STS z kodem promocyjnym na 25 zł

Świat zakładów bukmacherskich regularnie się powiększa, oferując graczom coraz to dogodniejsze warunki obstawiania w swoich ulubionych dyscyplinach. Jeden z wiodących bukmacherów na rodzimym rynku przygotował specjalną promocję dla nowych osób, które chciałyby rozpocząć obstawianie. Wpisanie kodu promocyjnego przy rejestracji konta na stronie STS to gwarantowane 25 zł na koncie każdego nowego gracza. Dowiedz się, jak uzyskać startowy bonus, zakładając konto w STS.

Kod promocyjny STS to freebet o wartości 25 zł – kto może się o niego ubiegać?

25 zł na start to coś, wobec czego ciężko przejść obojętnie, niezależnie od dziedziny czy tego, kto oferuje aż tak wysoki bonus. W świecie zakładów i bukmacherów to wyjątkowa oferta, a to, że pochodzi ona od lidera na rynku w Polsce, pozwala mieć pewność, że nie kryją się za tym dodatkowe opłaty czy choćby konieczność opłacenia depozytu. STS ceni sobie przejrzystość, dlatego warunki uzyskania bonusu są klarowne.

Bonus skierowany jest do nowych graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił w zakładach na poszczególne dyscypliny sportowe. Przy rejestracji konta w serwisie STS wystarczy wpisać specjalny kod we wskazanym miejscu, by cieszyć się bonusem w wysokości 25 zł, który zostanie dodany do salda bonusowego gracza. Środki będzie można wykorzystać na pierwszy zakład, jednak co w przypadku, gdy użytkownik będzie chciał przenieść swoje pieniądze na konto depozytowe?

Warunki uzyskania bonusu w wysokości 25 zł od STS

Kod promocyjny STS zapewnia tzw. freebet, czyli tzw. darmowy zakład, co oznacza, że jeśli gracz wygra dany zakład, to na jego konto zostaną przelane zyski z zakładu. By wykorzystać bonus w dalszych celach, konieczne jest spełnienie kilku podstawowych warunków – jednym z nich jest pomyślna weryfikacja przy założeniu konta. Bonus w wysokości 25 zł zostanie dodany w ciągu 3 dni od tego momentu.

Jeśli środki mają znaleźć się na koncie głównym gracza (depozycie), to musi on trzykrotnie obrócić bonusową kwotą 25 zł, a kurs przy tych zakładach powinien być nie mniejszy niż 1.91. Po tym można ubiegać się o wypłatę środków na konto depozytowe, a następnie na konto bankowe, jednak wcześniej konieczna jest pełna weryfikacja. W tym celu należy podać numer konta bankowego, mail, login, adres zamieszkania, a także dołączyć zdjęcie dokumentu tożsamości.

Kod promocyjny STS – wypłata środków przez 7 dni w tygodniu

Wszelkie wypłaty dokonywane są przez system STSpay, który umożliwia wykonywanie szybkich przelewów (czas oczekiwania do 15 min) przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 24:00. Sam kod promocyjny to „PEWNE25”, który należy wpisać w specjalnie przygotowanym okienku. Co ważne, nie trzeba zapisywać go wielkimi literami – wystarczy wpisać podane znaki w odpowiedniej kolejności. Po użyciu kodu gracz otrzyma freebet bez depozytu w wysokości 25 zł, który zostanie dodany do konta bonusowego.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię