Zalety korzystania z oprogramowania graficznego Corel DRAW

Wybór narzędzi do obróbki zdjęć i grafiki to proste zadanie. Wymaga jednak odpowiedniej wiedzy dotyczącej możliwości oferowanych przez producenta oprogramowania. W dzisiejszym artykule przedstawimy atuty najbardziej znanej wersji programu Corel DRAW, czyli Graphics Suite 2021.

Co warto wiedzieć o Corel DRAW Graphics Suite 2021?

Aktualna wersja oprogramowania graficznego Corel DRAW Graphics Suite to narzędzie wzbogacone o nowe funkcje. W bieżącej odsłonie programu producent ułatwia życie grupom projektowym, które potrzebują rozbudowanych opcji do pracy zespołowej. Nowy pulpit to miejsce, gdzie członkowie zespołu mogą szybko sprawdzić stan realizacji projektu graficznego i dodać swoje uwagi. Udostępnianie plików przebiega bardzo sprawnie dzięki opcji przechowywania danych w chmurze. Udoskonalono także sposób poruszania się po wielostronicowych dokumentach, przez co żadna ważna informacja lub zmiana nie umknie osobom zaangażowanym w tworzenie treści graficznych.

Codzienne korzystanie z oprogramowania graficznego ułatwia także automatyczne dopasowanie, pozwalające wyświetlić pełną zawartość projektu. W ramach nowej funkcji można błyskawicznie dostosować margines i określić odstęp między elementami projektu a krawędzią strony. Pozytywną zmianą jest dodanie opcji rysowania w perspektywie i narzędzi umożliwiających precyzyjną edycję obrazu. Podstawową wersję Corel DRAW 2021 oprócz wymienionych nowości wyróżnia m.in. wszechstronność zastosowania programu. Jego funkcje przydają się w pracy artystycznej i realizacjach związanych z projektami komercyjnymi.

Corel DRAW — cena i dostępne wersje oprogramowania

Skoro przedstawiony program ma tyle zalet, to gdzie go kupić? Oczywiście w profesjonalnym e-sklepie z oprogramowaniem! Warto skorzystać np. z oferty dostępnej na stronie Soft360.pl. To sprawna platforma, na której klucz produktu oraz plik instalacyjny do pobrania zamawiający otrzymuje już 15 minut od finalizacji transakcji. Do pakietu dołączona jest zrozumiała instrukcja instalacji i konfiguracja programu. 

Oprogramowanie Corel DRAW można zainstalować na jednym stanowisku. Podczas zakupów należy wybrać wariant pasujący do używanego systemu operacyjnego. Produkty Corel są kompatybilne zarówno z Windowsem, jak i MacOS. Cena Corel DRAW w sklepie Soft360.pl wynosi 2 799 zł. To niewielka kwota, zwłaszcza że licencja na oprogramowanie nigdy nie wygasa, ani nie trzeba jej odnawiać. Kup program graficzny i pokaż, że ludzka wyobraźnia i kreatywność nie mają żadnych granic!

Ostatnie Wpisy

Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz!
Podaj swoje imię